Ужгородці зазнали поразки від луцької "Ворскли" — 3:1

25 апреля 2024 четверг
    29 переглядів

Відбувся п’ятий тур чемпіонату України з футболу у вищій лізі. У Луцьку відбувся поєдинок місцевої "Ворскли" та ОСК "Закарпаття". Перемогли господарі — 3:1.

Після матчу тренери обох команд дали прес-конференцію.

Віктор Ряшко: "Волинь" в першому таймі мала значну перевагу в русі і мобільності, завдяки цьому створювалось багато моментів. Після перерви нам вдалось виправити цей компонент, але врятувати результат це не допомогло.

Віталій Кварцяний: В нас все ще є багато проблем в плані організації командної гри. Сьогодні ми спробували грати в три нападники. Але така гра потребує злагоджених колективних дій. Шумахер з "Арсеналом" був найкращим, зі "Сталлю" теж непогано виглядав, а сьогодні він був найгіршим на полі. Нападники простоювали, збивались в купу, тому що від Шумахера не було своєчасного пасу. В чому справа? Може вареників українських наївся? Будемо разбиратись, зайву вагу йому прибирати.

- Майкл Чіді вчора забив 3 голи за дубль. Оцініть його дії сьогодні.

- Враховуючи те, що він відіграв майе 2 тайми вчора, сьогодні він виглядал досить пристойно. У нас вже рік йде з ним психологічна боротьба. Він талановитий футболіст, але з дуже складним характером. Іноді я навіть думаю, що не треба було його брати. Але ми продовжуємо боротися і будемо міняти його. Вчора він забив за дубль всі три голи за рахунок індивідуальных технічних і швидкісних якостей. Сьогодні зіграв гостро. Сподіваюсь, що в нього гарне майбутнє і ці його позитивні якості знайдуть місце в головній команді.

- Вже третій матч "Волинь" подає багато кутових, а ефективність їх нульова.

- Так це ж неконтактні футболісти, вони хочуть грати на "чистих" м'ячах. А хто зараз це дозволить? Треба боротися із захисниками, а не чекати доки м'яч потрапить до тебе.