ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгородські гімнастки з ПАДІЮНУ - серед кращих в Україні

  25 января 2021 понедельник

  Із значними досягненнями повернулася до Ужгорода команда гімнастів ПАДІЮНУ, яка представляла Закарпаття на відкритій першості Центральної Ради фізкультурно-спортивного товариства України. Участь у першості брали тридцять команд з усієї України, в тому числі представники найсильніших українських гімнастичних шкіл. Тому результат падіюнівців - 7-ме командне місце - заслуговує на повагу та захоплення.

  Але найкращий подарунок ПАДІЮНУ та Закарпаттю в цілому зробила 10-річна гімнастка Каміла Крічфалушій, яка привезла з першості бронзову медаль. Стати призером на змаганнях, де беруть участь найкращі гімнастки Києва, Дніпропетровська, Одеси, Донецька та інших міст України, дуже престижно. Це свідчить про те, що в ПАДІЮНІ - дуже високий рівень підготовки, а також про те, що, можливо, в недалекому майбутньому Ужгород матиме власну олімпійську чемпіонку.

  Успіх падіюнівської команди забезпечили хореограф Маргарита Будьо та тренер з художньої гімнастики Ганна Арсенова. Без їхньої самовідданої роботи дівчата не змогли б проявити своїх здібностей та талантів.

  Прес-служба ПАДІЮНу

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору