ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгородський центр зайнятості на страхових засадах щорічно надає соціальні послуги майже шести тисячам незайнятих громадян

  28 ноября 2020 суббота

  Про роботу центру зайнятості найперше свідчать основні показники його діяльності. В нинішньому році через центр зайнятості міста над Ужем шукали собі працю 4178 осіб, із них працевлаштовано понад 1500 осіб, що на 7,7% більше, ніж за відповідний період минулого року.

  З метою психологічної підтримки громадян, які тимчасово залишилися без роботи, проводяться профорієнтаційні заходи, масові та цільові семінари. Безробітним надають послуги психолога, корисні поради для співбесіди з роботодавцями, розвиваються можливості та перспективи для самостійного працевлаштування.

  Організація семінарів, ярмарків вакансій, "круглих столів" з участю керівників підприємств і установ, організацій міста, кадровиків, фізичних осіб, котрі використовують найману працю, фахівців служби зайнятості та незайнятих трудовою діяльністю громадян дозволяє спільно вирішувати проблеми працевлаштування та кадрового забезпечення роботодавців. Всі ці заходи дозволили знизити рівень безробіття в місті до 1,5%, що є найнижчим показником в області.

  Одним із напрямків роботи служби зайнятості,є орієнтація безробітних на підприємницьку діяльність. З початку року чимало безробітних написали і захистили бізнес-плани, а потім скористалися правом на отримання одноразової допомоги з безробіття і зареєструвалися в ролі підприємців. Ринок праці висуває більш високі вимоги до робочої сили, тому все більшого значення набуває фахове навчання безробітних, активізація їх власної життєвої позиції, власних зусиль щодо пошуку роботи замість апатичного чекання з моря погоди. В 2003 році здобували нові професії та підвищували кваліфікацію майже чотириста осіб за сімнадцятьма професіями.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору