ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

УжНУ: Вийшли з друку тести для абітурієнтів

  24 ноября 2020 вторник

  На Закарпатті під грифом Ужгородського національного університету побачили світ "Конкурсні тестові завдання для вступників", які рекомендуються абітурієнтам для підготовки до вступу до вищого навчального закладу.У збірниках вміщено тести з бази екзаменаційних завдань, яка використовується на вступних іспитах до Ужгородського національного університету. Вони призначені для вступників з різних спеціальностей біологічного, економічного, інженерно-технічного, історичного, математичного, медичного, фізичного, філологічного, хімічного, юридичного факультетів, факультетів міжнародних відносин; фізичною виховання і спорту; романо-германської філології.

  Пропоновані тестові завдання складені на основі навчальних програм для учнів загальноосвітніх шкіл і підготовлені в основному за шкільними підручниками та посібниками для вступників у вузи, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Авторами конкурсних тестів для абітурієнтів УжНУ є досвідчені вчені, фахові спеціалісти.

  За ступенем складності пропоновані в посібниках тестові завдання розбиті на три рівні. Але незалежно від рівня складності завдання не виходять за межі обсягу навчальних програм, розрахованих на школярів. У посібниках також подаються варіанти відповідей, повідомляє прес-служба УжНУ.

  Придбати "Конкурсні тестові завдання для вступників" можна в книжковому магазині "Абетка", що по вулиці А.Волошина в Ужгороді, та в канцелярських відділах у приміщенні головного корпусу УжНУ по вулиці Університетській.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  А що мені робити в Чорноголові та в Лісківцях ?За які шиші я приїду і куплю ці тестові завдання,чи не повинна б мене держава забезпечити матеріалами,щоб я міг сказати ,що навчання для всіх доступне.Поки що говорю ,що воно доступне тільки для богатих.

  Аватар пользователя Гость

  НІ не повинна