ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В області буде відкрито 8 сучасних футбольних міні-полів

  27 января 2021 среда

  Для підняття й ефективного розвитку дитячо-юнацького футболу в державі з ініціативи Федерації футболу України та підтримки уряду проходить широкомасштабна акція "Наше майбутнє". Її головна мета - це встановлення 350 сучасних футбольних майданчиків по всіх регіонах країни, де б юні шанувальники футболу могли цілий рік займатися улюбленою грою.

  У вівторок перший такий футбольний майданчик відкрився і на Закарпатті, на території Ужгородського спортивного ліцею.

  Детальніше про хід цієї акції на теренах області розповів голова Федерації футболу Закарпаття Андрій Гаваші.

  - Андрію Андрійовичу, скільки подібних майданчиків відкриється в нашому краї?

  - Насамперед відзначу, що це масштабна акція ФФУ, яка входить у комплекс заходів, спрямованих на відродження дитячо-юнацького та шкільного футболу. У нашій області буде відкрито 8 таких майданчиків із зеленим покриттям. Цією акцією вирішується одна з головних проблем дитячо-юнацького футболу - нестача полів.

  Тепер розвиток футболу іде в такому напрямку, коли наголос ставиться на індивідуальну майстерність футболіста. Адже чисельну перевагу на окремій ділянці поля можна досягти завдяки умілим діям окремих виконавців. Приклад цьому - остання гра київського "Динамо" проти леверкузенського "Баєра". На цих полях можна відпрацьовувати як технічні, так і тактичні футбольні прийоми та схеми. Такі майданчики дають можливість підвищити якість роботи тренера.

  Щодо відкриття першого футбольного поля, то фундамент під нього був готовий давно, а монтажники за 4 дні змонтували цей майданчик. Настелили траву голландського виробництва на площадці розміром 14 на 25 м. На цьому майданчику зручно відшліфовувати техніку.

  - Де розмістяться інші 7 футбольних міні-полів?

  - Місцем розміщення їх стануть Перечин, Берегово, Свалява, Тячево, Мукачево, Виноградово та с.Ільниця (Іршавський район). Вже завершується монтаж полів у Сваляві, трав'яний настил зроблено у Виноградові, на завершальній стадії роботи в Ільниці. Протягом тижня, якщо всі роботи будуть виконані, плануємо відкрити ще ці три поля.

  - Яка вартість такого футбольного міні-майданчика?

  - Ціна сучасного міні-майданчика без фундаменту становить 17 тисяч євро. Огорожа довкола майданчика - українського виробництва, а газон - імпортували з Голландії. Ці майданчики ФФУ передала в область безкоштовно, лише два фундаменти виготовляються за рахунок коштів обласного бюджету. Роботи зі встановлення фундаменту проводить закарпатський підрядчик - ВАП "Будівельний комплекс" (директор Євген Олійник). Плануємо відкрити всі поля до кінця цього місяця.

  Роман СЕНИШИН

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору