ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

В облдержадміністрації знову повернулися до проблем стану погашення заборгованості із заробітної плати та оплати за спожиті енергоресурси

  21 января 2022 пятница

  У середу ці питання аналізували на селекторній нараді з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів.Згідно зі статзвітністю заборгованість із зарплати в економіці області на 1 грудня становила 416 тисяч гривень і порівняно з 1 листопада скоротилася на 91 тисячу. За оперативними ж даними станом на 28 грудня борг становить 275 тисяч гривень і порівняно з початком місяця він скоротився на третину. Впродовж останнього тижня повністю ліквідувало заборгованість перед працюючими одне підприємство, і на одному – вона скоротилася. Всього ж наразі в області 5 підприємств-боржників – СпецРБУ в Ужгороді, ВУЖКГ Хуста, Берегова та Великоберезнянського району, а також ЗАТ “Закарпатоблпаливо”.

  Голова ОДА Іван Різак доручив місцевим посадовцям ще раз скрупульозно проаналізувати ситуацію і разом з керівниками підприємств-боржників вишукати ефективні шляхи ліквідації заборгованості. Не можна допускати і появи нових боргів. Загалом Іван Різак переконаний, що в області є всі можливості, аби раз і назавжди покінчити з цим ганебним явищем. Звичайно, за умови серйозного і відповідального підходу до справи кожного посадовця.

  На мобілізації зусиль наголошував керівник краю і аналізуючи стан оплати за спожиті енергоресурси. Станом на 28 грудня за електроенергію в області сплачено 90,5 відсотка, за газ – 103, теплоенергію – 92 і водопостачання та водовідведення – 88 відсотків. Повністю розрахувалися за усі надані послуги лише на Перечинщині, за газ – усі райони за винятком Великоберезнянського,Тячівського та Воловецького, за теплопостачання – лише Рахівський, Виноградівський райони та місто Берегово. Поліпшилися рохрахунки підприємств комунальної теплоенергетики, де рівень оплати становить 74 відсотки. Вживаються заходи щодо запобігання крадіжкам електроенергії. Наразі зафіксовано 658 фактів розкрадання електроенергії, відключе-но понад 3 тисячі споживачів та 664 юридичні особи. Іван Різак зауважив, що ця робота має бути продовжена. Є з цього приводу рішення Координаційного комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, і воно має виконуватися.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору