ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

В Ужгороді 25 квітня пройде акція "Чисте місто"

  15 апреля 2024 понедельник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Бізнес Ужгорода спільно з жителями міста в суботу 25 квітня проведуть акцію «Чисте місто».

  Довкола ідеї зробити наше рідне місто чистим, об’єдналась група ужгородців-бізнесменів, яким небайдужі проблеми нашого Ужгорода. Ця ініціативна група, береться за організацію загальноміського суботника, який відбудеться 25 квітня цього року.

  На сьогоднішній день відгукнулися бізнесмени Ужгорода, які готові для проведення акції надати автотранспорт для вивозу сміття, одноразові рукавички, сміттєві мішки, інший витратний матеріал. Слід відмітити, що жоден з бізнесменів, до кого звернулися з пропозицією взяти участь в акції – не відмовив.

  До 25 квітня ініціативна група приймає заявки від всіх бажаючих взяти участь в акції (конт.тел. 8-095-609-65-37). В кожному районі міста буде розміщено кілька пунктів збору сміття, між якими курсуватимуть вантажні автомобілі. У цих пунктах будуть знаходитися координатори акції у котрих всі бажаючі зможуть отримати сміттєві мішки і одноразові рукавички.

  Організатори акції декларують повну її аполітичність.
  Всі можливі використання акції на користь тієї чи іншої політичної сили або окремого політика чи державного службовця організатори акції просять вважати спекуляцією.

  Початок акції о 10:00 .
  Закликаємо всіх небайдужих ужгородців спільно з своїми дітьми, друзями, прийняти участь в акції «Чисте місто».

  Прибери свій підїзд, двір, вулицю! Зробимо разом Ужгород чистим!