В Ужгороді фінішував V Міжнародний юнацький турнір зі спортивної гімнастики

25 апреля 2024 четверг
    27 переглядів

В обласному центрі Закарпаття фінішував V Міжнародний юнацький турнір зі спортивної гімнастики. У ньому взяли участь 34 атлети (вік до 10 років) зі Словенії, Словаччини, а також зі Львова, Ужгорода та Івано-Франківська.У командному заліку найкраще виступили івано-франківці. Господарі турніру фінішували другими, а трійку кращих замкнули кошицькі гімнасти.

В особистому заліку перша трійка учасників така: 1. А.Остасійчук (Івано-Франківськ). 2. І.Качур (Ужгород). 3. В.Гавадзик (Івано-Франківськ). Ці ж спортсмени склали трійку призерів у вільних вправах.

Опорний стрибок найкраще виконав словенець М. Кателані, котрий обійшов свого земляка М. Блаза й А. Остасійчука. Всі нагороджені призами, дипломами й медалями. На завершення турніру слід зазначити, що справжньою його родзинкою стала поява на ньому львів'янина Богдана Макуца — олімпійського чемпіона в командному заліку, багаторазового переможця чемпіонатів іІ кубків Європи та світу судді міжнародної категорії, заслуженого майстра спорту.