ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді говоритимуть про політичні партії та нову виборчу систему в Україні

  03 декабря 2020 четверг

  На 9-10 червня цього року в обласному центрі Закарпаття заплановане проведення "круглого столу" експертів на тему "Політичні партії України за рік до парламентських виборів: регіональний вимір". Організатори — Ужгородська філія Національною інституту стратегічних досліджень та Представництво Фонду ім.Конрада Аденауера в Україні, що піклується реалізацією програм сприяння процесові консолідаці демократичних засад, орієнтованих на реформи партій, підтримкою правової реформи в напрямі гармонізації національного законодавства до європейського. У цьому важливому заході висловили бажання взяти участь знані в нашій країні експерти науково-дослідних інститутів України, відомі фахівці з політології та політичної аналітики, вчені академічних підрозділів та вищих навчальних закладів Закарпаття, представники регіональних осередків політичних партій України, депутати Верховної Ради України та Закарпатської облради, представники органів державної влади та місцевого самоврядування нашого краю, відповідальні працівники філіалів НІСД в Ужгороді, Львові, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Одесі та Сімферополі, серед яких директор Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) Ігор Гримів, провідний експерт Українського Центру економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова Олександр Литвиненко, керівник відділу моніторингу І стратегічних проектів, суспільних конфліктів та оцінки ризиків Головної аналітичної служби Секретаріату Президента України Олексій Кошель, професор Ужгородського національного університету Сергій Федака, керівник Головного управління з питань внутрішньої політики Секретаріату Президента України Олександр Гончарук, радник директора НІСД Микола Кушнір, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші. заступник голови Закарпатської облради Петро Станко, директор УФ НІСД Світлана Мітряєва, заступник директора Представництва Фонду Ім. Конрада Аденауера в Україні Ігор Плашкін та інші.

  Протягом двох днів у чотирьох засіданнях учасники "круглого засідання" обговорять сучасний стан і перспективи участі у виборах політичних партій та інших громадських об'єднань, дискутували про новий закон "Про вибори народних депутатів України", пропорційну систему виборів та зростання ролі політичних партій у регіональному вимірі, говорили про шляхи подальшого розвитку партійної системи, актуальні рейтинги в національному і регіональному аспектах, про можливості й перспективи утворення виборчих блоків та коаліцій, передбачення розстановки внутрішньополітичних сил у Закарпатській області, вплив минулорічної президентської виборчої кампанії на вибори 2006 року.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Прокуратура Черкаської області порушила кримінальну справу за фактами підкупу виборців під час голосування за Нестора Шуфрича на довиборах у 2002 році, що вплинуло на результати голосування.

  Про це повідомила прес-служба Черкаського УБОЗ УМВС.

  Справу порушено за ч.3 ст.157 КК України (перешкоджання підкупом вільному здійсненню громадянином права обирати і бути обраним народним депутатом України під час проведення виборів народного депутата України, що вплинуло на результати голосування).

  За інформацією прес-служби, прокуратура встановила, що в 2002 році під час проведення виборів "за попередньою змовою групою осіб було здійснено перешкоджання підкупом вільному здійсненню громадянами права обирати і бути обраним ..."

  "Це виразилось у схиленні виборців шляхом вручення останнім грошей під час проведення передвиборчої агітації у сумі від 20 до 50 грн. за те, щоб вони голосували за кандидата в депутати Шуфрича, що вплинуло на результати голосування", сказано у документі.

  За інформацією прес-служби, працівники прокуратури опитали 5300 осіб з 145 тис. виборців 201 виборчого округу на Черкащині, по якому балотувався Шуфрич.

  "325 з них дали свідчення, що отримали кошти у сумі від 20 до 50 грн. за те, щоб віддати голоси на користь кандидата в депутати Шуфрича", повідомляє прес-служба.

  За словами працівників прокуратури, розслідування справи триває, "проводяться заходи по встановленню повного кола осіб, причетних до скоєння цього та інших злочинів".

  Аватар пользователя Гость

  Проста аріфметика: 5300 від 145000 = 3,7 %, 325 від 5300 = 6,1 %, 325 від 145000 = 0,2 %. Ну і що, жаба задавила, що 325 чоловік заробили собі на каву та 50 грам ? Це при тах розкладах, якщо вони дійсно говорять правду, а не під силовим тиском !!!

  Аватар пользователя Гость

  Новини 5-го каналу: "Суд припинив розгляд кримінальної справи проти лідерів "Пори", які закидали яйцями мера Ужгорода
  Ужгородський міськрайонний суд припинив розгляд кримінальної справи проти лідерів громадянської кампанії "Пора" Віктора Щадея та Любомира Лазаря.
  28 січня цього року під час сесії Ужгородської міськради вони закидали мера міста Віктора Погорєлова замерзлими курячими яйцями. Останній звернувся до суду. Юнакам загрожували позбавлення волі строком від 2 до 4 років. Але сторонам вдалося дійти компромісу і справу закрили."
  Коментар: ЩО, ЩАДЕЮ ВДАЛОСЯ ДОМОВИТИСЯ З ПОГОРЄЛОВИМ ?

  Аватар пользователя Гость

  Вітя Щадей вже майже через 5 хв. депутат обласної ради, по Воловецькому округ. Що йому Погорєлов, головне кришу мати:)