ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді можна стати студентом …граючи!

  18 августа 2019 воскресенье
  Аватар пользователя uzhgorod

  "Майбутня еліта Закарпаття-2005" - таку назву має конкурсна програма, започаткована Закарпатським державним університетом (колишній Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права) у 2004 році й продовжена цьогоріч. Мета - виявлення інтелектуальних здібностей потенційних абітурієнтів.Випробувати себе в конкурсі можуть учні 9-х та 11-х класів усіх загальноосвітніх шкіл Закарпатської області. Заявки на участь у конкурсній програмі подаються до оргкомітету з ініціативи дирекції школи, але учні зможуть подати заявку також і особисто (за підписом директора школи) до 15 березня за адресою: м.Ужгород, вул. Заньковецька, 89а.

  Протягом двох місяців проводитимуться відбіркові та фінальні ігри на звання кращих майбутніх економістів, правознавців, комп'ютерників, фахівців із міжнародних відносин. За результатами кожної відбірної гри журі визначатиме 4-х переможців, котрі братимуть участь у проведенні другого заключного етапу конкурсу, що демонструватиметься по обласному телебаченню.

  Переможці гри отримають цінні подарунки, а також право на вступ до Закарпатського державного університету (для учнів 11-х класів)та до природничо-гуманітарного коледжу ЗакДУ (для учнів 9-х класів) за співбесідою.

  До речі, відбірковий етап конкурсної програми для 9-х класів з номінації "Кращий майбутній правознавець" відбудеться вже у вівторок, 15 березня.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  ЗакДУ найкращий!Газета ,трибуна,-бреше ці розборки вже задрали.УжНУ ми давно перескочили це оплот корупції на Закарпатті.Ратушняк заспокойся вже!!!! P.S Помаранчевий революціонер ЗакДУ