ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді нагороджено лауреатів та переможців III Міжнародної виставки-ярмарку "Тур'Євроцентр-Закарпаття'2004"

  06 июля 2020 понедельник
  Аватар пользователя uzhgorod

  В Ужгороді відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців III Міжнародної виставки-ярмарку "Тур'Євроцентр-Закарпаття'2004". Як сказав "Р-ру" начальник управління по туризму та курортах Закарпатської облдержадміністрації Сергій Слободянюк, "нагороди - це своєрідний стимул у роботі, який допомагатиме представникам туристичного бізнесу ще краще працювати задля розвитку туристичної галузі Закарпаття".

  Так ось, Гран-прі "Тур'Євроцентру-Закарпаття'2004" відзначено відразу трьох учасників конкурсу "Краща експозиція" - ТОВ "Міжнародний інтелектуально-економічно-творчо-спортивний центр ВІЖИ-3000", Берегівську міську раду (голова - Жупан Й.Й.) та спільно Берегівську райдержадміністрацію (голова - Бігарі А.А.) і райраду (голова - Ерделі К.Е.).

  Дипломами у номінації "кращий санаторно-курортний заклад" нагороджено санаторій "Квітка Полонини" (I ступеня), санаторій "Кришталеве джерело" (II ступеня) та Українську алергологічну лікарню (III ступеня).

  Номінантами "Кращий готельний комплекс" стали готельно-ресторанний комплекс "Камелот" (I ступеня), готель "Стар" (II ступеня) та ресторанно-мотельний комплекс "Круїз" (III ступеня).

  У номінації "Кращий туристично-рекреаційний комплекс" дипломами було відзначено рекреаційний комплекс "Карпатія" (I ступеня), ЗАТ "Закарпаттурист" (II ступеня), спортивно-оздоровчий комплекс "Водограй" (III ступеня).

  Дипломом управління по туризму і курортах Закарпатської облдержадміністрації "за вагомий вклад в розвиток туризму на Закарпатті та активну участь в організації та проведенні виставки-ярмарку "Тур'Євроцентр-Закарпаття'2004" нагороджено генерального директора ТОВ "Асоціація "ІнтерАРТ" Василя Руснака.

  У номінації "Кращий інвестор галузі" грамотами і медалям відзначено президента компанії "Таврія-сервіс" (м.Київ) О.А.Уварова, ТОВ "Сузір'я" (Свалявський р-н), ТОВ "Золмат" (м.Київ). А загалом грамотами й медалями відзначено 50 учасників виставки-ярмарку, серед них - і закордонні. Приміром, "Максіма-тур" та "Васіко" (м.Прага, Чехія), "Угорщина-туризм".

  У рамках виставки-ярмарку відбулися презентація можливостей вузькоколійних залізниць для розвитку туризму (організатор - Іршавська РДА спільно з громадською організацією "Боржавська ініціатива"), міжнародна ділова зустріч, участь у якій взяли 18 представників комерційних структур із Словаччини, Угорщини, Польщі, лотереї-розіграші безкоштовних путівок на відпочинок у Закарпатті від ТОВ "Блюз" (м.Ужгород) та Закарпатського обласного центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді (м.Ужгород).

  Всього за два дні роботи виставку-ярмарок "Тур'Євроцентр-Закарпаття'2004" відвідало близько 7 тисяч гостей та учасників.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору