ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді оперний співак із США співатиме російські романси

  29 ноября 2020 воскресенье

  У суботу, 6 серпня, в Закарпатській філармонії (колишня єврейська синагога) відбудеться концерт відомого оперного співака-баритона із США Еріка Нельсона Вернера. Концерт буде благочинним — на користь дітей, якими опікується медико-соціальний реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами "Дорога життя" обласного центру Закарпаття міста Ужгород. Разом з Е.Н.Вернером співатимуть американська оперна співачка-сопрано Капріз Корона. Акомпануватимуть їм українські музиканти Йожеф Ермінь (фортепіано) та Наталія Висіч (орган).

  Оперний співак-баритон із США Ерік Нельсон ВЕРНЕР
  Оперний співак-баритон із США Ерік Нельсон ВЕРНЕР

  Сьогодні ж у відомому ужгородському арт-клубі “Мельпомена” відбулася прес-конференція Еріка Нельсона Вернера, Капріз Корони та волонтера Корпусу миру США, консультанта з менеджменту МСРЦ "Дорога життя" пані П. Джей Вернер, матері співака, на запрошення якого, до речі, Е.Н.Вернер і завітав до Ужгороду у коротке “віконце” поміж своїми гастрольними поїздками.

  Як повідомив журналістам пан Вернер, серйозно займатися співом він розпочав у 20 років, вокальну освіту здобував у Берліні та Мюнхені. Опісля співав у Нью-Йорку, Даласі, Каліфорнії, Женеві, Лондоні, Австрії, Німеччині, Швейцарії та інших країнах. Ерік Нельсон Вернер співав у багатьох концертних залах Європи та СІЛА, останнім часом — у Лос Анджелесі. У січні 2006 року відбудеться його дебют у знаменитому “Карнегі Холл”.

  Е.Н.Вернер повідомив також про програму суботнього концерту в Ужгороді, навіть заспівав джля журналістів романс Чайковського “Есть только тот, кто знает…». Програма виступу У.Н.Вернера в Закарпатській філармонії включатиме також арії з "Євгенія Онегіна", "Дона Карло" та "Сивільського цирюльника". Твори будуть співати на російській, італійській, французській та німецькій мовах. Дуетом Ерік Вернер буде співати з уже згаданою новою американською оперною зіркою з мексиканськими коріннями Капріз Короною, яка здобула перше місце на міжнародному конкурсі оперних співаків в Центрі Сучасної Опери в 2003 році. Крім виступів на опреній сцені, Капріз приймала участь в багатьох фестивалях камерної музики, наприклад, Таnglеwооd Мuzіс Сеntег, Інститут Stеаns в Равінії, Програмі молодих артистів Вгіttеn-Реагs на алделбургському фестивалі, а також у музичному фестивалі Мальборо.  Для довідки: Медико-соціальний реабілітаційний центр "Дорога життя" був заснований в Ужгороді в 1999 році. Мета діяльності Центру — допомога дітям та молоді з особливими потребами у розвитку їх здібностей, максимальна інтеграція їх у суспільство. Програми центру включають комплексну (медичну, освітню та соціальну) реабілітацію дітей та молоді з обмеженими можливостями віком від народження до 25 років. На даний час центр "Дорога життя" обслуговує 150 дітей з особливими потребами. Всі послуги надаються Центром безкоштовно.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору