ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді повністю згорів офіс одного з підприємств

  23 ноября 2020 понедельник

  Унаслідок пожежі, що виникла в обласному центрі на вулиці Краснодонців, вогонь майже повністю знищив офісне приміщення одного з об’єктів підприємницької діяльності. Як було встановлено фахівцями у галузі пожежної безпеки, поява вогню була спровокована необережним поводженням з вогнем одного з працівників об’єкту під час розігрівання труби системи опалення за допомогою відкритого полум’я (паяльної лампи).

  Повідомлення про цей випадок до оперативно-диспетчерської служби Головного управління МНС у Закарпатській області надійшло о 10:17. На час прибуття першого пожежного відділення будівля вже палала, немов смолоскип, а увесь район, де знаходиться один з найбільших ужгородських ринків, затягнуло димом. Вогонь з великою швидкістю поширювався по всій будівлі, стіни якої були зроблені з дерев’яних матеріалів та обшиті пластиковою ламберією. Його швидкому розповсюдженню сприяв і доволі сильний вітер.

  Оскільки на момент виклику полум’я охопило більшу частину споруди, до місця події прибуло ще два відділення вогнеборців. Гасіння вогню суттєво ускладнила „стара” ужгородська проблема – несправність пожежних гідрантів. Тож долати полум’я довелося шляхом підвозу води від видавництва „Закарпаття”, що аж ніяк не сприяло швидкій ліквідації пожежі.

  Вогнеборцям, перш за все, довелося „відрізати” полум’я від ангару, розташованого одразу поруч з палаючим офісом, а вже потім локалізовувати пожежу в тих межах, які вона вже охопила. Однак, попри всі зусилля врятувати офісні приміщення не було змоги через занадто пізнє повідомлення.

  Наразі встановлюються збитки, завдані підприємству, та економічні втрати від полум’я. Вочевидь, рахунок піде на десятки тисяч гривень. В ГУ МНС України в Закарпатській області зауважують, що це перша в поточному році пожежа на об’єктах підприємницької діяльності. Крім того, якби офісне приміщення спалахнуло не в понеділок (день, коли не працює ринок), то збитки від вогню були б у кілька разів більші, оскільки на заваді пожежним автомобілям став би занадто жвавий дорожній рух, який, зазвичай, буває тут у „базарні” дні.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору