ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді презентовано нове громадське об’єднання

  01 декабря 2020 вторник

  Вчора в Ужгороді відбулася презентація новоствореної громадської організації „Рідне Закарпаття”. Засновниками об’єднання є знані у краї люди: керівники підприємств, науковці, члени спеціалізованих професійних об’єднань, редактор відомої закарпатської газети „Старий замок – Паланок”. До складу правління організації увійшли голова ДПА у Закарпатській області Ігор Кріль, директор представництва АКБ "Київ" у Закарпатській області Іван Митровцій та генеральний директор СП "Фішер-Мукачево" Василь Рябич. Серед засновників організації є представники практично всіх адміністративно-територіальних одиниць області. Усі вони — авторитетні особистості. Як повідомив Ігор Кріль, до кінця серпня 2005 року будуть створені осередки у всіх районах Закарпаття.

  Члени об’єднання під час зустрічі з журналістами повідомили, що метою діяльності ГО “Рідне Закарпаття” є створення умов для задоволення та захисту законних інтересів жителів краю, а також сприяння соціально-економічному, екологічному, національно-культурному розвитку Закарпаття та розвитку громадянського суспільства на території краю.

  На презентації було наголошено, що громадське об’єднання „Рідне Закарпаття” не слід асоціювати з жодною політичною силою, а вибори-2006 у її діяльності стануть лише однією із етапних сторінок історії організації.

  За словами Василя Рябича, члени організації усім серцем вболівають за долю Закарпаття та докладатимуть максимум зусиль для його розквіту, реагуватимуть на усі суспільні, економічні процеси у краї та вноситимуть свої пропозиції щодо подальших шляхів розвитку регіону.

  Громадська організація “Рідне Закарпаття” у відповідності до її мети діяльності та “Концепції сталого розвитку Закарпаття” виконує наступні завдання:

  1 Пропагує та популяризує ідею сталого, гармонійного розвитку та розквіту Закарпаття, утвердження громадянського демократичного суспільства серед жителів краю.

  2 Сприяє залученню жителів краю до створення умов для сталого, гармонійного розвитку та розквіту Закарпаття, утвердження громадянського демократичного суспільства серед жителів краю.

  3 Сприяє залученню інвестицій в економіку Закарпаття, створенню нових робочих місць.

  4 Сприяє збереженню історичних та культурних цінностей Закарпаття.

  5 Розробляє та реалізує програми, які сприяють сталому розвитку та розквіту Закарпаття, утвердженню громадянського демократичного суспільства на території краю.

  6 Для забезпечення мети діяльності співпрацює з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також участвує у їх роботі через своїх представників.

  7 Для забезпечення мети діяльності розвиває та зміцнює зв'язки з іншими об'єднаннями громадян.

  8 Проводить науково-практичні конференції, семінари, симпозіуми, круглі столи та прес-конференції відповідно до мети діяльності.

  Членом громадської організації “Рідне Закарпаття” може стати кожен бажаючий громадянин України, який визнає принципи, мету, завдання та Статут організації. Члени організації повинні відповідати таким характерним рисам та принципам, як патріотизм до рідної землі, порядність, послідовність в діях, стабільність поглядів, прогнозованість вчинків, — було повідомлено на презентації.

  Наразі ГО „Рідне Закарпаття” можна знайти за телефоном в Ужгороді: 67-28-30.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Взагалі добре, коли ми об"єднуємось, але жаль, що цим зайняті колишні комсомольці-комуністи. Чи варто вірити такому об"єднанню пересічному Закарпатцю.
  Шоні