ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді відбулася V звітно-виборна конференція міської організації Партії Регіонів України

  24 ноября 2020 вторник

  У четвер у приміщенні Центру національних меншин обласного центру відбулася V звітно-виборна конференція Ужгородської міської організації Партії Регіонів України.Звітну доповідь тримав голова міської організації, секретар Ужгородської міськради Юрій Беляков. Він визнав, що 1500 членів партії на таке велике місто ще замало, а тому потрібен якісний ріст партійних рядів для майбутньої перемоги свого кандидата на президентських виборах. Відтак виступив голова обласної організації Партії Регіонів Іван Федикович.

  На новий термін партійним ватажком Партії Регіонів у місті над Ужем знову обрано Юрія Белякова, а його заступником Станіслава Матвієнка. Обрані рада міськорганізації з дев'яти чоловік та 5 делегатів на обласну конференцію, що пройде незабаром.

  Делегати партконференції прийняли також Політичну заяву щодо деструктивних антидержавних дій політичного блоку "Наша Україна".

  Політична заява

  Ми, делегати V конференції Ужгородської міської організації Партії Регіонів, звертаємо увагу народу України на деструктивні дії блоку "Наша Україна", які дестабілізують політичне та економічне життя в державі. Блокування, перешкоджання роботі і діям Верховної Ради, події в Донбасі, Сумах, Херсоні, Львові та інших містах; бешкетування окремих депутатів "Нашої України", фізична розправа з діячами, які стоять на державницьких позиціях - все говорить про те, що нашоукраїнці готують державний правий переворот. Особливо це стало відчутно останнім часом, коли нашоукраїнці почали проводити широкомасштабні антидержавні політичні акції. У цих умовах незрозумілою є пасивна позиція владних структур, які замість того, щоб дати рішучу відсіч заколотникам, шукають з ними компроміс.

  Конференція Ужгородської міської організації Партії Регіонів вимагає від владних структур негайного вжиття заходів по захисту державного устрою України, а Міністерству юстиції перевірити конституційність дій блоку "Наша Україна" та зробити відповідні висновки.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору