ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Васіл Грівна: “Я пишаюся Закарпаттям!”

  19 февраля 2019 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  У Закарпатській області перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Васіл Грівна. Сьогодні в Ужгороді зі словацьким послом зустрілося керівництво гірського краю.

  “Я пишаюся Закарпаттям”, – так розпочав Васіл Грівна своєрідну прощальну зустріч з першими особами краю як Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини. 30 листопада завершується офіційна місія цього дипломата в нашій державі. Отож під час зустрічі здебільшого підбивали підсумки зробленого як в гуманітарній, так і в економічній сферах. На сьогодні в економіку Закарпаття залучено майже 9 мільйонів доларів словацьких інвестицій. Працюють 72 підприємства. За обсягами вкладених інвестицій у Закарпаття Словаччина посідає 7 місце. Відзначив посол і зрушення, що відбулися останнім часом у взаємостосунках обласної влади та словацької меншини краю. Зокрема, в Ужгороді відкрито школу зі словацькою мовою навчання, в УжНУ діє відділення словацької філології, кафедра. Належна увага приділяється відродженню традицій і задоволенню культурних потреб закарпатських словаків. За підтримки облдержадмініст-рації проводяться різноманітні концерти, фестивалі.

  У свою чергу керівник краю Іван Різак зауважив, що така співпраця буде продовжуватись надалі. Він подякував дипломату за особистий внесок у налагодження ділових контактів між закарпатськими та словацькими бізнесменами, розвиток транскордонного співробітництва. Насамкінець керівник краю запросив дипломата відвідати наш регіон, та вже не в справах. І запевнив, що на Закарпатті Васіл Грівна завжди буде бажаним гостем.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Загрузка...