ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Василь Мокану: Мета слідства — навішати на І.Різака "всіх собак"!

  27 ноября 2020 пятница

  Василь Мокану, адвокат Івана Різака, коментуючи рішення Ужгородського міськрайонного суду про продовження терміну утримання Різака під вартою, зокрема, сказав:

  Адвокат Василь Мокану
  Адвокат Василь Мокану

  - Результат судового засідання, що відбулося 7 липня, був очікуваним. Оскільки, на мій погляд, немає зараз такого суду в Україні, і таких аргументів, які б переконали суди, що нема підстав утримувати Івана Різака під вартою.

  До тих обвинувачень, які були пред'явлені Різаку, як з'ясувалося через ЗМІ, додалася ще одна кримінальна справа за організацію масових безпорядків у Сваляві. Хоча ні постанови про порушення кримінальної справи по такому факту, ні пред'явлення у цьому обвинувачення І.Різаку не було. За весь час перебування І.Різака в слідчому ізоляторі не було проведено жодної слідчої дії. Мотивувальна частина складає десь 1/10 постанови.

  Основна стратегія і тактика органів досудового слідства, на мою думку, є найперше така: затримати людей, які самі підпадають під статті Кримінального кодексу за вчинені злочини, якимось чином чи знайомі, чи мали певний контакт з колишнім головою ОДА Різаком, і показати їм батіг та пообіцяти, що у випадку, якщо дадуть свідчення проти Різака, вони отримають пряник - будуть звільнені від покарання повністю чи буде призначене покарання, пов'язане не з позбавленням свободи.

  Мета слідства вимальовується чітко - довести будь-якими шляхами, що була така собі демонічна велика група людей, на чолі якої був Різак. Одним словом, "навішати на нього всіх собак", зробити з нього в очах громадськості злочинця, показувати все так, що що би не трапилось, організатором буде, безумовно, І.Різак. Будуть усе прив'язувати до нього - як інформативно, так і по кримінальним справам. Однак хочу зазначити, що Іван Різак винним себе не визнає.

  Небезпеку вбачаю у тому, що буде застосована така тактика (на це все вказує), що спочатку будуть розглянуті справи усіх тих людей, які дають проти Різака показання, а розгляд і направлення його справи до суду затягувати. У випадку, якщо слідство отримає свідчення проти Різака - зафіксувати їх і почекати поки їх вироки набудуть законної сили. Може бути і така тактика. Але це все моє припущення. Як будуть справу розглядати, побачимо.

  Зараз я пишу апеляційну скаргу. Хочу підкреслити, що налаштований я на боротьбу до перемоги, але реальність мені підказує на 100%, що скарга буде відхилена. На жаль, наші суди не відповідають на аргументи захисту. Той факт, що суд не змінив запобіжний засіб для Івана Різака, зайвий раз підтверджує, що у цій справі більше політики, ніж права.  "Вісник"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Собаку на "Собаку" не повісиш!

  Аватар пользователя Гость

  винні мають сидіти в тюрмах. нічого захищати
  Різака.нехай не думають"різаки"що їм все дозволено.

  Аватар пользователя Гость

  Що цей адвокат щебече? Він сам собі вибрав такого тяжкого підзахисного.Різак є рафінованим ЗЛОЧИНЦЕМ, тому шанси відмазати Різака рівні нулю.Справа може лише йти про термін ув'язнення 15 років, або 4-5. Прокуратура так довго працює тому що має справу з ОРГАНІЗОВАНИМ ЗЛОЧИННИМ ФОРМУВАННЯМ під керівництвом Різака.

  Аватар пользователя Гость

  А на чиїх харчах цей адвокат таку ХАРЮ відїв???

  Аватар пользователя Гость

  Він разом з дияволом Сидором у Чалого в бригаді на зарплаті, тому і така нажрата рожа.На кривавих грошах розївся.

  Аватар пользователя Гость

  Колись мала я справу з Мокану- заявляю з відповідальністю- дуже посередній у юриспруденції. Так що Різаку хоч так , хоч інакше не викрутитися. Але за свої поступки хай Різак відповідає- такого брутала на Закарпатті, такого розгулу злочинності , як під час керування Різака не було навіть у славнозвісні дев"яності.

  Аватар пользователя Гость

  Адвокат повинен бути адвокатом і захичати вбивцю якщо йому приділять це,але робити це в рамках закону,а та морда пихата забула як на нас студентів він послав озброєних бандитів.Схамніться вже ви злодії ненаситні.Це організований злочин який наше Закарпаття незнало в своїй історії.Шкода ,що син Закарпатських батьків на таке пішов під впливом обрізаних

  Аватар пользователя Гость

  Адвока здесь непричем он заробатывает свои деньги и отстаивает интересы любого клиента.Просто на сей раз клиент попался конченый Ризак !!!!!!!!Я то же согласен что Ризак должен сидеть!Это организованая преступная група тварей(ОПГ)официальная на Закарпатьи!У них и клички свои есть вот эти предводители (ОПГ) на Закарпатьи!
  1)Ризак(Паштет)
  2)Варцаба(Дантист)
  3)Русин(Антибиотик)
  4)Дерновой(ДерьмоВОЙ)
  5)Паульо(Чалый)
  А мусора нынешнее борятся с ветряными мельницами и предумываю себе разные мифические банды отводя таким образом этих негодяев в тень!!!!А чесным людям недаю нормально жить и воспитывать своих детей и.т.д!Мусора нынешние бизнесмены у них задача набить себе карманы за мак.короткое время и отвалить на пенсию с зарплатой 20000 грн!Спрпведливость должна взять верх!