ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Вчора відбулась ІІІ позачергова конференція Ужгородської міської організації Партії регіонів

  24 ноября 2020 вторник

  З доповіддю про суспільно-політичну ситуацію в Україні, області та обласному центрі виступив голова міської організації Юрій Володимирович Беляков.

  Делегати конференції у своїх виступах зазначали, що за період виборчих президентських перегонів міська організація зміцніла як ідеологічно, так і організаційно. А головною причиною того, що В.Ф.Янукович не отримав перемоги на виборах Президента України у м. Ужгороді делегати назвали те, що ідеологічна та організаційна складова передвиборчої кампанії штабу В.Ф.Януковича була головним чином спрямована на електорат центральних та південно-східних регіонів України, що безумовно негативно позначилося на якості агітаційної роботи в Ужгороді та в цілому на Закарпатті за кандидата від Партії регіонів України.

  Делегати конференції звернулись до голови Політради Партії регіонів України, в.о. голови Уряду України М.Я.Азарова з проханням розглянути питання про заключення договору на постачання газу для обласного центру Закарпаття між КП "Ужгородтеплокомуненерго" та НАК "Нафтогаз України".

  Конференція одноголосно схвалила рішення Ради УжМО ПРУ про "Звернення" до керівництва Політради та Політвиконкому партії стосовно ситуації в Закарпатському регіональному відділенні Партії регіонів.  Прес-центр УжМО ПРУ

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору