ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Великолучківська дільнична лікарня на Закарпатті отримала сучасну міні-поліклініку на колесах

  28 ноября 2020 суббота

  Лабораторія для проведення аналізів, в тому числі біохімічних, апарат УЗД, кардіограф, кольпоскоп та інше важливе медобладнання. Все це зосереджено в спеціальному автомобілі – пересувному лабораторно-діагностичному кабінеті, який керівництво Закарпатської області сьогодні урочисто передало Великолучківській дільничній лікарні, що в Мукачівському районі. Донедавна такою апаратурою могли похвалитися медики хіба районної лікарні, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації. Зараз же, у світлі реформи медичної сфери, саме доступність і якість надання меддопомоги громадянам виходять на перший план. Останнім часом фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії сімейної медицини та інші медзаклади отримали багато медичного обладнання, адже зараз особливий акцент робиться на розвиток первинної ланки надання медичної допомоги. Тепер, аби пройти комплексне обстеження, мешканцям майже 10-тисячних Великих Лучок та ще 8 ближніх сіл не обов’язково звертатись в медзаклади Мукачева чи Ужгорода: фахівці приїдуть до них в село. Лабораторно-діагностичний центр дасть можливість звертатися за фаховою допомогою усім, хто її потребує, адже його безумовною перевагою є можливість ранньої діагностики захворювань і їх профілактика.

  За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Михайла Турянчика, спеціалісти „лабораторії на колесах” за один день зможуть обстежити від 20 до 45 осіб. Тим більше, що функціонувати пересувний кабінет може автономно, адже має власний дизельний генератор та очищувач води.

  Це вже третя лабораторно-діагностична лабораторія, яку за кошти Міністерства охорони здоров’я отримала наша область. Перші дві вже обслуговують мешканців Тячівщини та Великоберезнянського і Перечинського районів. До слова, ціна такої пересувної лабораторії – понад 700 тисяч гривень.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору