ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Як податківці боряться з корупцією на Закарпатті

  23 ноября 2020 понедельник

  Боротьба з корупцією і зловживанням владою є одним з пріоритетних напрямків Програми Президента України “Назустріч людям”. Як виконуються завдання щодо посилення роботи по запобіганню корупції в органах податкової служби області вчора на прес-конференції в Ужгороді журналістам обласних та всеукраїнських ЗМІ розповів начальник управління податкової міліції з організації взаємодії у Закарпатській області Юрій Мальцев.Як поінформував Ю.Мальцев, управлінням податкової міліції з організації взаємодії у Закарпатській області у 2005 році проведено комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на протидію корупції в органах державної податкової служби області, усунення причин та умов, що породжують корупцію, виявлення, припинення її проявів та забезпечення адміністративного провадження у справах про корупційні діяння або інші правопорушення, пов’язані з корупцією.

  З цією метою за 8 місяців УПМ з організації взаємодії проведено 59 службових перевірок відносно 105 працівників ОДПС. За результатами цих перевірок порушено 3 кримінальні справи, складено три адміністративні протоколи про порушення вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією”, 37 працівників ОДПС притягнуті до дисциплінарної відповідальності, 4 звільнено в ході проведення профілактичних заходів, винесено 6 офіційних застережень працівникам про недопущення протиправної діяльності.

  При погодженні 44 кандидатур на вакантні посади в ОДПС, відмовлено в призначенні трьом кандидатам. Також проведеними спільними з керівництвом облДПА заходами із займаних посад звільнено 12 працівників податкової міліції, в т.ч. 3 керівників обласного рівня; 23 працівників податкової інспекції, в т.ч. 17 керівників обласного та районного рівнів, у діях яких було виявлено різні порушення чинного законодавства.

  На прес-конференції називалися конкретні факти виявлених корупційних діянь і притягнення винних до відповідальності.

  З метою недопущення протиправних дій працівниками податкової служби в колективах структурних підрозділів ДПА та податкових інспекцій також проведено 29 роз’яснювальних заходів, у т.ч. 25 бесід та лекцій з антикорупційної тематики, зокрема щодо роз’яснення податківцям положень чинного кримінального законодавства (злочини, передбачені ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ст. 367 (службова недбалість), ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України) та Закону України “Про боротьбу з корупцією”; 3 виступи у друкованих засобах масової інформації; 1 виступ по місцевому телебаченню.

  Для боротьби з проявами корупційних дій серед працівників податкової служби в постійному режимі працює телефон “довіри” (3-52-70).Крім того на вебсайті ДПА у області відкрито скриньку (korup@dpa.uzhgorod.ua) а також про факти корупційної діяльності працівників можна повідомити на електронну адресу голови ДПА у області І.І.Кріля ( Igor.Kril@dpa.uzhgorod.ua) .

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Ці всі заходи нічого не дали. Податківці як брали взятки, так і беруть. Зараз вони навіть вимагають їх, якщо людина випадково забула дати їм "на лапу". Особисто я,як ПП, не бачу ніякого прогресу в цьому питанні.