ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Як ужгородські інвентаризатори Київ завоювали...

  04 декабря 2020 пятница

  Нещодавно директор Всеукраїнського іміджевого дослідного центру А.Заказнов повідомив директора Ужгородського міжрегіонального бюро технічної інвентаризації Любомиру Дмитрівну Куцик, що в столичному Будинку Прийомів при Секретаріаті Президента України по вулиці Грушевського,22 відбудеться урочисте відзначення лауреатів Всеукраїнського рейтингу «Суспільне визнання».

  Перший заступник Голови Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства Григорій СЕМЧУК і Любомира КУЦИК.
  Перший заступник Голови Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства Григорій СЕМЧУК і Любомира КУЦИК.

  — Яка мета проекту? — запитую.

  — Метою проекту, — відповідає Любомира Дмитрівна, — стала презентація економічного і наукового портенціалу України, підвищення престижу держави в світовому співтоваристві, формування позитивного іміджу підприємств і організацій, які у своїй діяльності використовують прогресивні форми управління виробництвом, удосконалюють технічну базу, постійно підвищують обсяги та якість товарів або послуг.

  Тому було радісно чути всім ужгородцям та жителям краю, що за всіма критеріями комунальне підприємство «Ужгородське МБТІ» очолило список кандидатів, а відтак і домоглось отримання Почесного знака «Суспільне визнання».

  Почесний знак вручило керівництво Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства. На святі були присутні представники житлово-комунального-господарства, Верховної Ради, а також засобів масової інформації.

  …Київ радів успіхам нашого давнього, як думка про хліб у час чекання зарплати, Ужгорода, а також чомусь учився у нього. Зокрема, європейським, а не захланним москальським підходам до справи.  Василь ЗУБАЧ.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Вона напевно теж хабара дала, бо звикла отримувати їх.