ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Як зірки знайомляться з майбутніми «половинками»?..

  28 ноября 2020 суббота

  Знайомство відомого українського дизайнера ужгородки Вікторії Гресь, з майбутнім чоловіком починалося прозаїчно – на робочому місці. Вікторія тоді була художником з костюмів, Аркадій – комерційним директором театральної студії у Закарпатському музично-драматичному театрі. Жодної романтичної симпатії, за словами Вікторії, вони одне до одного не відчували. У кожного було своє особисте життя. Одного разу Вікторія, яка винаймала помешкання (вона потрапила в Ужгород після закінчення Московського інституту легкої промисловості), опинилася буквально на вулиці: довелося блискавично з’їжджати з квартири – у невідомість. І тоді вона запропонувала колезі, який після розлучення сам мешкав у великій квартирі: дозволь, мовляв, пожити у тебе деякий час. Аркадій без особливих емоцій погодився: “Добре, тільки недовго”.

  Минув місяць, другий, третій… Коли тимчасові сусіди зрозуміли, що їм добре вдвох, тільки тоді й спалахнуло між ними справжнє почуття. З того часу минуло майже півтора десятка років. Нині на всіх столичних вечірках та показах моди подружжя Гресь-Маслових можна бачити лише удвох. Вікторія та Аркадій впевнені: міцні сімейні стосунки можуть розпочинатися зовсім не романтично…

  Ну, а така екзотична квітка української естради як Інеш взагалі не збиралася виходити заміж. Вона була фанатично відданою музиці і дуже сумнівалася, що зможе розриватися між мистецтвом та сім’єю. Тим більше, “жінка-газель” не збиралася виходити заміж за чоловіка, старшого від неї на 20 років. Якось співачка побачила себе уві сні на великій галявині перед гарним палацом поруч з композитором Олександром Мірошниченком. Перед палацом стояла людина зі списком наречених у руках. Інеш зазирнула їй через плече і з подивом побачила своє ім’я поруч з іменем свого супутника. “Цього не може бути! Не може бути ніколи!”, – встигла подумати вона і прокинулася. Сон виявився віщим. Коли Інеш з Олександром одружувалися, на ній був той самий костюмчик, що й уві сні. Вони познайомилися, коли співачка мала 21 рік, на конкурсі у Донецьку. Вона працювала у Ростовській філармонії, він щойно відкрив у Харкові театр естради і шукав для нього солістку. Під час репетиції вийшов з друзями на перекур, аж раптом почув жіночий голос незвичного тембру. Пішов на нього, як заворожений, але його володарка вже зникла за лаштунками. Він тільки дізнався ім’я - Інеш. Пізніше Мірошниченко скаже дружині, що подумки намагався намалювати портрет жінки з таким дивним співом та незвичним іменем, але те, що побачив у реальності, перевищило всі його очікування.  "ВЗ"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору