ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ющенко-молодший про важку долю президентського сина

  28 ноября 2020 суббота

  Син Президента України Андрій Ющенко заявив, що якби він наперед знав про підвищену увагу до своєї особи, то давав би менше приводів для обговорення і в деяких випадках поводився б інакше.«Погодьтеся, неприємно, коли тебе висліджують під вікнами або виглядають у вікнах, пишуть про твою дівчину і вимагають прізвища твоїх друзів», - сказав в інтерв’ю «Україні молодій».

  «Оскільки я не є публічним політиком, думаю, немає причин так прискіпливо ставитися до мого приватного життя. Але, з другого боку, я сьогодні постійно роздумую над цією історією, і це для мене великий урок», сказав Андрій Ющенко.

  Також Ющенко-молодший підкреслив: «Чесно кажучи, якби я знав, що до моєї особи буде така увага, я б давав менше приводів для обговорення і в деяких випадках, очевидно, поводився б інакше. Шкода, що тепер деякі історії обростають легендами. Наприклад, коли ми великою компанією друзів зустрічаємося в ресторані і складаємося, щоб сплатити рахунок, це подається як «шикування» Андрія Ющенка».

  «Так, серед моїх друзів дійсно є люди різного статку - і ті, хто відносить себе до середнього класу, і ті, чиї сімейні доходи є високими. Але вони були зі мною і в найскладніші часи, підтримували морально, коли було нелегко моїй сім’ї. І за це я їм вдячний, і тому ми друзі», - сказав Ющенко.

  Раніше ForUm повідомляв, що Президент України Віктор Ющенко заявляв про законність використання його сином автомобіля і особистої охорони. Про це Президент сказав на прес-конференції в Києві у понеділок увечері. Саме на цій прес-конференції Президент України дозволив собі різкі висловлювання на адресу журналіста «УП».

  Віктор Ющенко заявив, що автомобіль, яким користується його син, орендований, і Андрій оплачує його оренду самостійно з зароблених грошей. Тим часом Андрій Ющенко через прес-службу Президента раніше стверджував, що машина належить його приятелю.

  Ні Андрій, ні Віктор Ющенко не дали відповіді на зауваження про неправомірність використання сином Президента чужого автомобіля з іноземними номерними знаками (це суперечить українському законодавству).

  Міністр МВС України Юрій Луценко, заявив, що Андрій Ющенко не має права орендувати вказаний автомобіль BМW.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору