ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ющенко визначився, куди підуть грощі від приватизації "Криворіжсталі"

  29 ноября 2020 воскресенье

  Президент України Віктор Ющенко переконаний, що кошти, отримані від приватизації «Криворіжсталі», слід спрямовувати на проекти розвитку.Як повідомили в офіційному Інтернет-представництві глави держави, зустрічаючись із журналістами ділових видань, Президент зазначив, що з цього приводу вже сформована урядова робоча група, яка проводить консультації, в тому числі з парламентом та представниками ділових кіл. Вона має знайти шляхи найбільш раціонального використання цих коштів. А 5 листопада уряд планує обговорити цю тему на своєму засіданні, сказав Президент.

  В.Ющенко також відзначив, що має намір найближчим часом скликати з цього приводу Політичну раду.

  Серед можливих пріоритетів у використанні грошей Президент назвав фінансування проектів, що стосуються оптимізації енергоспоживання в комунальному, бюджетному та індустріальному секторах.

  Крім того, глава держави відзначив важливість довгострокових проектів підтримки сільського господарства, які, на його думку, слід реалізовувати на кредитній основі. Йшлося також про розвиток будівництва, зокрема метро і мостів, розробку оборонних проектів.

  Президент нагадав, що Україна отримала за приватизацію «Криворіжсталі» рекордну суму – 24,2 млрд. грн., з яких 4,3 млрд. буде повернуто попередньому власнику, а 7 млрд. піде на погашення бюджетного дефіциту за цей рік.  era-fm

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору