ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

З 1 травня ціна на газ для населення зросте на 25 %

  24 февраля 2018 суббота
  Аватар пользователя uzhgorod

  Сьогодні Національна комісія регулювання електроенергетики на сьогоднішньому засіданні затвердила граничний рівень оптової ціни на природний газ для підприємств, які поставляють його для населення, а також роздрібні ціни на природний газ, який використовується для потреб населення. Підвищення планується здійснити з 1 травня 2006 року. Ціни будуть підвищені на 25%, а потім будуть поступово доведені до економічно обґрунтованого рівня.

  Таким чином, з 1 травня роздрібні ціни для населення підвищені з 17,5 коп. за 1 кубічний метр до 22 коп. за наявності газового лічильника, і з 19 до 24 коп. за 1 кубічний метр за відсутності газового лічильника.

  Середній граничний рівень ціни на газ для підприємств, які постачають його населенню, підвищено з 185 до 231 грн. за 1 тис. кубометрів з урахуванням ПДВ і тарифів на постачання і транспортування газу, передає «УНІАН».

  Як наголошувалося на засіданні, економічно обґрунтована ціна на газ власного видобутку, який поставляється для населення, становить 393 грн. за 1 тис. метрів кубічних без тарифів на транспортування і поставку газу.

  Як наголошувалося на засіданні, тарифи повинні бути ще затверджені в Міністерстві юстиції України.

  Нагадаємо, НКРЕ вже намагалася підвищити ці ціни на газ з початку поточного року, проте тоді постанову не зареєстрував Мін’юст.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Загрузка...