ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

З початку року до зведеного бюджету Закарпаття надійшло майже 293 млн.грн.

  30 ноября 2020 понедельник

  За оперативною інформацією протягом січня-травня 2005 року до Зведеного бюджету Закарпатської області надійшло майже 292,9 млн. грн. податків та зборів, які контролюються органами податкової служби. У тому числі 168,5 млн.грн. — до державного та 124,4 млн.грн. — до місцевих бюджетів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 65, 4 мільйона гривень.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі ДПА в Закарпатські області, у травні до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 66,7 млн. грн., що майже на 34 відсотки більше, ніж за такий місяць торік. З них 44 млн.грн. надійшло до державної скарбниці.

  Зростання загальних надходжень з початку року забезпечено по всіх податкових інспекціях, крім Свалявської МДПІ, а у травні – всіма податковими інспекціями.

  Найбільше зросли надходження по податку на додану вартість, акцизного збору, плати за користування надрами, податку з доходів фізичних осіб, збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, єдиного податку з підприємницької діяльності.

  По податкових інспекціях найбільше зростання надходжень досягнуто по Берегівській, Мукачівській та Хустській ОДПІ, Ужгородській МДПІ, ДПІ у Рахівському районі.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости