ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

З Ужгорода мас-медійна естафета стартувала на схід України

  28 ноября 2020 суббота

  Упродовж двох днів — у неділю та понеділок — представники Незалежної медіа-профспілки України спільно зі своїми колегами з Великобританії проводили в Ужгороді семінар-тренінг для місцевих журналістів. Їх навчали ефективно захищати свої права і відстоювати свободу слова, передає "Німецька хвиля". Семінар-тренінг для закарпатських журналістів Незалежна медіа-профспілка України проводить уже вдруге з початку року. Результатом першої зустрічі стало створення Регіонального бюро журналістів, які працюють за контрактами. Тепер вони матимуть раніше недоступний профспілковий захист.

  Цього разу столичні та закордонні наставники навчали місцевих журналістів кваліфіковано захищати свої професійні права, а також відстоювати свободу слова. Цьому сприятиме новий зразок трудової угоди, яка запобігатиме цензурі.

  Щоправда, її проект лише готується. Голова Незалежної медіа-профспілки України Сергій Гузь також повідомив, що нині в Україні триває акція щодо призупинення дії нового Закону про вибори, який, фактично, заборонив журналістам висвітлювати виборчі перегони. Цю проблему на семінарі обговорювали найбільш жваво.

  З Ужгорода просвітницька естафета Незалежної медіа-профспілки стартувала на схід України.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору