ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

За 8 місяців послугами Ужгородської дирекції залізничних перевезень скористалося понад 7 мільйонів пасажирів

  21 января 2021 четверг

  У 2004 році Ужгородська дирекція залізничних перевезень Львівської магістралі працювала ще краще, ніж торік. За словами начальника Ужгородської дирекції залізничних перевезень Петра Безуглого, за 8 місяців послугами дирекції скористалося понад 7 мільйонів пасажирів. Обсяг реалізованих населенню послуг збільшився майже на 18%: він склав 4,6 мільйонів гривень проти минулорічних 3,9 мільйонів гривень, а завдання з навантаження вагонів виконано на 108%.

  Колійники також відзначають, що завдяки вжитим заходам з підвищення безпеки руху поїздів кількість транспортних пригод на залізниці зменшилася. Ні цього, ні минулого року на шляхах, які обслуговує Ужгородська дирекція залізничних перевезень, не відбулося жодного небезпечного інциденту.

  Залізничники також провели значний обсяг робіт із зміцнення матеріально-технічної бази депо: замінили п'ять електропоїздів, капітально відремонтували три дизель-поїзди. Програма відновлення вокзалів Львівської залізниці активно виконується й на Закарпатті. Цьогоріч відремонтували вокзали в Береговому, Виноградовому, Лавочному та Перечині, повідомляє "Поступ". Наразі проводиться капітальний ремонт Мукачівського залізничного вокзалу, на який уже витрачено близько мільйона гривень.

  Найбільшим об'єктом, відбудованим у поточному році, є, безумовно, залізничний вокзал в Ужгороді, який, вважають залізничники, стане візитівкою краю. У середу, 6 вересня, за участі Прем'єр-міністра України Віктора Януковича відбудеться урочисте відкриття частково відреставрованого, а частково й новозбудованого Ужгородського вокзалу. З його відкриттям вдасться не лише збільшити пасажиропотік, а й значно покращити рівень обслуговування.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору