ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі

  04 декабря 2020 пятница

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали п’ятдесят чотири тисячі гривень. Ліквідовано одну аварію. На пожежах загинула одна людина, вогонь зруйнував та пошкодив два житлових будинки і одну господарську споруду. Зафіксовано одне неправдиве повідомлення про пожежі. Найчастіше пожежі виникають у Іршавському районі та місті Ужгород, де стається четверта частина всіх загорянь в області. У зв’язку із зниженням середньодобової температури і надалі основною причиною пожеж залишаються порушення, пов’язані з пічним опаленням, від яких виникає сорок відсотків всіх загорянь в області.

  Загалом з початку року на Закарпатті вже виникла вісімсот сорок одна пожежа, тільки прямі матеріальні збитки від яких перевищили один мільйон сімсот дев’яносто шість тисяч гривень. На пожежах загинуло тридцять вісім людей, ще тридцять шість було травмовано.

  З огляду на початок осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт звертається до всіх мешканців та гостей Закарпаття бути обачними з вогнем та подбати про протипожежний стан своїх осель. Минулого року в період з жовтня по грудень загинуло тридцять дев’ять дорослих та четверо дітей. Будьте обережні з вогнем.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору