ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

За попередню добу на території Закарпаття сталося три пожежі

  28 ноября 2020 суббота

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від якої склали шістдесят три тисячі гривень. На пожежах загинула одна людина. Вогонь знищив та пошкодив два житлових будинки та одну споруду господарського призначення. Зафіксовано чотири неправдиві повідомлення про пожежі. Зусиллями пожежно-рятувальної служби врятовано матеріальних цінностей на шістдесят п’ять тисяч гривень. Найбільш напружена пожежна обстановка спостерігається в Іршавському районі, де виникає четверта частина всіх пожеж. Найчастіше полум’я спалахує через необережне поводження з вогнем. Від цієї причини стається сорок два відсотки пожеж.

  Міжгірський район потроху втрачає своє реноме найбільш стабільного в пожежному відношенні куточка Закарпаття. Наприкінці минулого місяця тут вже загинула людина, а цього разу констатувати подібний факт довелося у селі Репинне. Вже немолодого чоловіка знайшли у власному будинку, де вогонь пошкодив частину підлоги та ліжко. За висновками пожежників поява полум’я – наслідок необережності при курінні самого господаря, що ж до причини смерті людини, то її встановлюватимуть фахівці з судмедекспертизи.

  Загалом з початку року на Закарпатті вже виникло дев’ятсот тридцять пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких перевищили один мільйон дев’ятсот п’ятдесят дев’ять тисяч гривень. На пожежах загинуло п’ятдесят п’ять людей, ще сорок дві було травмовано.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору