ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатська влада буде допомагати будувати церкви

  30 ноября 2020 понедельник

  Сьогодні про релігійну ситуацію в області голові облдержадміністрації Івану Різаку доповідав начальник відділу у справах релігії ОДА Степан Йовжій. Йшлося також і про роботу цієї структури зі зверненнями громадян.

  Насьогодні в області діє 1400 осередків 36 релігійних конфесій, течій та напрямків. У їх розпорядженні 1070 культових будівель та пристосованих під молитовні приміщень. З початку року на 30 одиниць зросла чисельність релігійних організацій. За їх загальною кількістю область на четвертому місці в державі, а в співвідношенні до кількості населення – на першому.

  Свої основні зусилля управління цього року спрямовувало на вирішення конфліктних питань, які мають місце в окремих населених пунктах. Релігійним громадам повернуто об”єкти колишньої церковної власності в десяти населених пунктах, у чотирьох селах продовжується будівництво нових храмів.

  На думку керівника області, таку практику роботи треба продовжувати. Влада має допомагати будувати нові церковні споруди. Саме таким шляхом будь зніматися всі майнові конфлікти між конфесіями.

  Особливу увагу управління має звертати на роботу зі зверненнями громадян. Швидкий і компетентний розляд кожного з них напряму впливає на релігійну ситуацію в області.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору