ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатське життя вищої категорії: жодної зайвої калорії!

  11 июля 2020 суббота
  Аватар пользователя uzhgorod

  На Вербну неділю Христос зцілив Лазаря, а в Україні викликають на допити через телебачення і саджають.
  Посівна!
  Чим більше посадиш, тим більше вийде.
  Що вийде на Україні?
  Щось добре, напевно.Останній номер газети “РІО” палко сподівається на лібералізм. Тому цитує потрібне місце з Юлії Тимошенко: “Я думаю над тим, як змусити олігархів поділитися з народом, із країною, і при цьому, щоб вони залишилися живі. Корів, які дають молоко, не вбивають.”

  Але при цьому, при нагальній потребі України в молоці, м’ясо все-таки дорожче. Тому й утікають кудись ті шалені олігархи.

  — Якщо м’ясо не з тебе — воно смачне, а коли з тебе — то страшно.

  І не тільки нам, олігархам, так.

  Ордена Святого Духа газета “РІО” далі зазначає: “Вся делегація українського МВС приїхала в Мінськ у помаранчевих краватках, чим викликала ажіотаж серед інших учасників”.

  Мабуть, варто втікати і з України, і з Білорусі. Бо інші заголовки “РІО” просто жахають — “Українці продають Росії мертвих дітей?” (якщо продають, то, очевидно, майбутніх потенційних антинародних олігархів), “СБУ виявила в Україні продавців трупів” (народна ініціатива завжди працює в унісон із владою). На тлі цього приємно дихає свіжим деревом, нагадуючи про шеренгу трун для олігархів, реклама “Завжди свіжі двері” місцевої олігархічної фірми “Домовой”.

  Що в цій мертвотній ситуації може допомогти?

  “Мобільна піхва”, — відповідає наступним заголовком “РІО”.

  Далі повідомляється, що отець Сидор волею Божою від есдеків пішов у фракцію соціалістів. Інші теж законослухняно розтасувалися в потрібні фракції, аби й далі ходити в фраках серед чорного плебсу.

  Тих, кого вони схиляли до фальсифікації, самі від того відсторонюючись, продовжують затримувати силами соціалістичної міліції. Наприклад, колишнього начальника Мукачівського міського відділу капіталістичної міліції Валерія Дернового.

  Відпустіть, відморозки!

  Не мент винен!

  А люди з мобільною піхвою!

  На відміну від них, судячи з виступу на трибуні Верховної Ради, Сергій Ратушняк пропонує робити середні зарплати в Україні в розмірі 1000 євро, а пенсії — 600 євро. При наведенні ладу з ректором Закарпатського державного університету, переконаний він, це стане цілком можливим.

  “Чому люди брешуть?” — трохи далі запитує в “РІО” крилатим заголовком Єва Деметер. Підзаголовок цієї статті ще більше інтригує: “А брешуть таки досить часто, забуваючи при цьому, що чесність у всіх відношеннях робить нас людьми.” Ще один підзаголовок із цього твору цікавий для вияснення насущного політичного моменту в Україні, яка стає провідною країною Європи, а могла би стати ще швидше: “Жінки брешуть, щоб вижити. А чоловіки?” — “Щоб вижити когось із чогось. З університету, наприклад”, — можна відповісти.

  Мабуть, тому брешуть усі, вважають у “Закарпатській правді, що свинина скрізь по Вкраїні милій дорожчає. Мукачівські торговельники, приміром, продають м’якоть свинини за 27 гривень 50 копійок за кілограм.

  І це — не межа!

  Тобто, цінність чоловіків у політичній та інших впливових сферах життя зростатиме. Намагання слабої жінки Тимошенко, котра наступного сезону стане зіркою нашого фігурного катання, нормалізувати ціни топчеться переважаючими силами свиней. Найслабших з-поміж себе вони люструють і продають, слабших стає все менше — ціни ростуть. “Закарпатська правда” констатує, очікуючи, поки не промовлять усі: “Ганьба свиням!” — і перестануть єдинодушно дивитися в їхній бік. Чому б нам не стати духовними братами і сестрами ізраїльтян?

  “Трибуна” публікує незрозумілий лист на захист голови Великоберезнянської райдержадміністрації Андрія Ковальчука. Хто на нього нападає? За що? Так і не стало зрозумілим із того колективного листа.

  Якщо нападають — то не треба.

  Андрій Ковальчук — хороший хлопець. За вимірами загальнолюдськими, а не революційними, під які підмостила себе різна нечисть із мобільними піхвами.

  Не можна обминути увагою “Європу-центр”. Вона недремно зацитувала причини призначення Щедея, котрий відклав яйця на голову ужгородського мера Погорєлова, радником губернатора. Причини цього, якщо слідувати зеленій газеті “Є-Ц” (за звучанням майже “яйце”), В.І.Балога пояснив наступним чином: “Молодий, дурний. Хтось його використовував. Треба направити в належне русло.” ОДА, отже, віднині перетворюється у ВТК — виправно-трудову колонію. За недільними коментарями різних достойників на Корзо (головна дискусійна вулиця Ужгорода. — Авт.), ряд молодиків для гідного працевлаштування вирішила відкладати яйця на черепи чиновників різного рангу — пан Балога потім не дасть пропасти. Направить у належне русло і дурість, і молодість. Та й, із болем уважають ужгородці, В.Балога вирішив показати нарешті першість в області революційного Мукачева і фантастичну вторинність Ужгорода із якимось там Погорєловим у головах обласного центру. Як говорив поет Степан Руданський: “Поки принесуть печеного зайця, добрі люди, не зівайте — лупіть собі яйця.”

  — Вам мило яке? Яєчне? — запитували одного революціонера в парфумерному відділі.

  — Ні, для голови.

  І нам думається, що настав час помити голову.

  А не турбуватися “задоволенням потреб нижчого порядку”, за висловом прозаїка Павла Загребельного.  Василь ЗУБАЧ

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору