ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатські "нашоукраїнці" побоялися виступити проти свого кумира

  28 ноября 2020 суббота

  У суботу Президія Ради Закарпатської обласної організації Партії "Народний Союз "Наша Україна" у "вузькому колі" прийняв Заяву щодо ситуації в країні, яку й пропонуємо увазі наших читачів: "Ситуація, що склалася у владі та рішучі дії Президента України з її врегулювання є свідченням того, що в державі продовжується процес демократизації суспільно-політичних змін та наявності в країні сильної Президентської влади.

  Закарпатська обласна організація політичної партії „Народний Союз Наша Україна” повністю підтримує дії Президента України В.А.Ющенка, спрямовані на подолання кризових явищ, та, насамперед, консолідацію суспільства.

  Нинішня влада задекларувала потужний пласт цілей, намітила ідеологію оновлення життя України, в основу якої лягли принципи демократичного плюралізму і конкурентності, верховенства права та громадянської відповідальності, духовності, моральності, поваги до особистості й людської індивідуальності.

  Проте амбіції окремих урядовців почали домінувати над загальнонаціональними інтересами. Уряд втратив командний дух. В роботі державного механізму з”явилися популізм та політиканство з елементами самореклами. Державу знову почали звинувачувати у корупції. Все це поставило під сумнів завоювання Помаранчевої революції. В даних умовах Президент прийняв непросте, але єдине вірне та політично виважене рішення, що відповідає поглядам людей, котрі відстояли ідеї демократичної революції на майдані. Відставка Уряду України, у певній мірі, відобразиться на політичній та економічній сторонах життя держави. Однак не викликає сумнівів той факт, що конфліктам у владі давно необхідно було покласти край. І те, що цей гордіїв вузол проблем і особистих взаємозвинувачень рішуче розрубаний, свідчить про сильну політичну волю Президента України Віктора Ющенка.

  Закарпатська обласна організація Партії „Народний Союз Наша Україна” засуджує будь-які прояви корупції у владі, виступає за налагодження системного діалогу між різними політичними силами, консолідації їх діяльності з питань формування нового ефективного Уряду країни, який повинен стати більш професійним, позбавленим зайвої емоційності, і в хорошому сенсі , прагматичним.  Прийнято на засіданні Президії Ради ЗОО НСНУ

  10.09.2005р.
  "

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Те, що цей "гордіїв вузол" розрубаний з великим запізнанням, свідчить - наш президент не має ні політичної волі, ні сміливості.

  Аватар пользователя Гость

  А скільки часу вичікували чим все закінчиться! Наша Україна на Закарпатті немає майбутнього. Після відставк5и Балоги побіжать чиновники звідти як зайці під час полювання

  Аватар пользователя Гость

  державу почали звинувачувати у корупції - не державу, а конкретних Порошенків, Балог, Бенц, Галаїв, Поповичів і т.д. Не перекручуйте поняття - президія. Цікаво а хто у цій президії?