ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпатські "нашоукраїнці" замітають сліди

  18 апреля 2021 воскресенье

  Сьогодні кілька Інтернет-видань подали інформацію про те, що в Закарпатті затримано вантажівку з агітпродукцією за кандидата на президентську посаду Віктора Ющенка. Йшлося також, що всі агітматеріали, не зважаючи на заперечення представників обласного виборчого штабу Віктора Ющенка, у присутності податківців та міліціонерів було спалено.

  Треба сказати, що подія, про яку йдеться, і справді мала місце у неділю, 10 жовтня. На пропускному пункті у селі Нижні Ворота Воловецького району міліціонерами було затримано вантажівку, у якій, згідно документації на територію Закарпаття везли... масло.

  Харчовий продукт і справді був завантажений у машину, але поруч з продуктом зовсім іншого характеру. У коробках і мішках правоохоронець виявив кілька тисяч помаранчевих листівок та плакатів агітаційного характеру. До речі, на жодній з них не було вихідних даних. Як і водиться у таких випадках, вантаж, під наглядом, правоохоронців було доставлено на продовольчу базу в Ужгороді (оскільки машина, згідно, документів, везла, як уже відомо, масло) для з'ясування всіх обставин того, що сталося.

  Тут і почалося найцікавіше. За деякий час на подвір'я бази ввірвалися кілька автомобілів "на борту" з народними депутатами України Іваном Іванчом (фракція "Наша Україна"), Сергієм Ратушняком (колишній член фракції "НУ", він чомусь у повідомленнях не згадується) та особами кримінальної зовнішності у супроводі.

  Як стверджують очевидці, вся ця братія заскочила у вантажівку і почала активно скидувати агітматеріал на землю. Спроби правоохоронців припинити свавілля нардепів були марними. Окрім того, що Іванчо та Ратушняк розмахували кулаками, останній ще й погрожував, що з допомогою знайомих чеченців розкидає всіх, хто йому заважатиме.

  За якусь мить нардепівські "помічники" вилили на купу агіток кілька літрів дизпалива, привезеного машинами у каністрах, і підпалили. Видовище, кажуть, незабутнє. Бачив би Віктор Андрійович, з яким старанням Іванчо та Ратушняк кидали до вогнища плакати із зображенням улюбленого вождя. Очевидно, газовий бізнес Іванча та незаконно приватизоване майно Ратушняка виявилося ціннішим за нехай і паперову, але здорову посмішку "месії".

  Можна припустити, що в такий спосіб Іванчо та Ратушняк просто заграють із владою, готуючи собі підґрунтя для нової сторінки у біографії - після перемоги на виборах Януковича. Опосередковано підтверджується, що на телефон одного із відповідальних керівників облдержадміністрації анонім повідомив про те, що має відбутися і попросив його під'їхати, аби переконатися на власні очі, що Іванчо та Ратушняк готові до співпраці не на словах, а на ділі.

  До речі, чутки про готовність Балоги та Іванча навіть вийти з "Нашої України" уже кілька тижнів вперто гуляють по області. Зважаючи на те, що це буде не перша зміна політичної орієнтації цих діячів, подібна інформація заслуговує на існування. Що ж до Ратушняка, то нагадаємо: проти цієї людини уже неодноразово порушувалися кримінальні справи. Він був засуджений. Зараз у прокуратурі знаходиться ще одна кримінальна справа проти "Рати". Мабуть, Ратушняк розраховує на те, що спалюючи "месію", зможе здобути прихильність нинішньої влади.

  "Вісник"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору