ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатський держуніверситет запрошує мешканців та гостей Ужгорода відвідати басейн СОК "Під замком"

  28 ноября 2020 суббота

  В Ужгороді відкрив літній сезон плавальний басейн спортивно-оздоровчого комплексу «Під замком" Закарпатського державного університету. Нині усіх бажаючих запрошують щоденно відвідувати басейн і спортивно-оздоровчі секції з плавання та шейпінгу.Плавальний басейн спортивно-оздоров-чого комплексу «Під замком» — єдина спортивна споруда на Закарпатті, яка відповідає олімпійським стандартам. Довжина басейну - 50 метрів, ширина - 16. При проведенні спортивних змагань одночасно можуть бути задіяні 6 доріжок.

  Цьогоріч виключно силами технічних служб та за кошти ЗакДУ було проведено ремонт басейну. Як повідомив директор СОК «Під замком» Василь Вайданич, повністю замінено автоматику аварійної системи; встановлено більш потужні електронасоси для водоочищення; проведено капітальний ремонт душових.

  Басейн СОК «Під замком» є складною інженерно-технічною спорудою, нормальну життєдіяльність якої забезпечує штат кваліфікованих працівників. Басейн, окрім іншого, - це ще потужна енерго- та ресурсо-затратна споруда. Так, в літній період для підігріву води для басейну за добу витрачається близько 600 куб. м газу (майже 140 грн.) та споживається 480-500 кВт електроенергії(144-150 грн.). Швидкість заповнення басейну водою - 350 куб. м за добу. Вартість 2800 куб. м води - 3360 грн. Хлорування води обходиться в 1110 грн. на місяць. Таким чином, на утримання басейну за один місяць ЗакДУ витрачає близько 14 тисяч грн., не враховуючи витрати на заробітну плату персоналу (у зимовий період - до 24 тис. грн.).

  Однак завдяки підтримці з боку ректора Закарпатського державного університету Федора Ващука чимало жителів Ужгорода мають можливість відвідувати басейн безкоштовно. Це в першу чергу студенти університету, діти-інваліди, діти-чорнобильці, діти-сироти, викладачі та працівники університету, школярі міста, які відпочивають у шкільних таборах, міський танцювальний колектив «Бліц» та інші.

  У басейні регулярно тренуються спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи. Працюють групи здоров'я з плавання У шейпінг-залі при басейні щоденно займаються три групи. Проводяться міські та обласні змагання з плавання серед спортивних шкіл, спартакіада обкому медичних працівників, вчителів, викладачів вузів тошр.

  Басейн СОК «Під замком» ЗакДУ працює щоденно з 6.30 до 20.00. На його території до послуг відвідувачів кафе та торгові точки, де можна посмакувати запашною кавою, прохолоджувальними напоями, морозивом...

  Найближчим часом силами студентської ради Закарпатського державного університету тут планується проведення водного свята «Нептун в гостях у ЗакДУ». Отож щиро запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш басейн, відпочити, оздоровитися та отримати масу приємних відчуттів.  Прес-служба Закарпатського державного університету


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору