ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпатський губернатор провів прийом громадян

  06 декабря 2021 понедельник

  У вівторок голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак провів у ТОВ "Генкель-Ужгород" прийом громадян з особистих питань, під час якого зі своїми проблемами до керівника краю звернулося 16 працівників цього підприємства.

  Майже всі питання, з якими прийшли на прийом працівники під-приємства "Генкель-Ужгород", перебувають у компетенції Ужгородської міської влади. Однак, як зізнавалися люди, неодноразові звернення до керівництва міста нічого не дали, отож і довелося звернутися з наболілим до голови ОДА Івана Різака. Степан Райко переймається поганим станом вулиці, що веде до Горянської Ротонди. Саме звідси щороку розпочи-нається святкування Дня міста. На його думку, нинішній стан доріг поблизу однієї з візитівок Ужгорода - це ганьба перед численими іноземними гостями обласного центру. Є проблема і з телефонізацією мікрорайону Горяни.

  Коли будуть ремонтувати міські дороги і тротуари, запитувала Віра Шаповалова. Понад 10 років нічого не робиться по вулиці Плеханова, в неналежному стані район Перемоги. Габріела Герзанич хвилювалася за технічний стан 16-поверхівки. Нарікали люди і на загазованість обласного центру, незадовільну роботу ЖЕКів. Чималою проблемою для працівників підприємства є транспортне сполучення - добратися вчасно на роботу досить проблематично. Отже, і просили допомогти врегулювати графік руху транспорту відповідно до початку робочого часу. З усіх порушених питань Іван Різак дав відповідні доручення.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору