ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатський обласний "з'їзд афганців" під проводом "Батьківщини" і облдержадміністрації зібрав ... 12 осіб з 7,5 тис. учасників бойових дій

  23 ноября 2020 понедельник

  Широко розрекламований Закарпатською владою "Зїзд" ветеранів Афганістану у підконтрорльних ЗМІ, численні обяви у районках та на телебаченні не дали бажаного для нової влади Закарпаття результату. Дванадцятеро осіб, які зїхалися з усієї області до будинку облдержадміністрації являли собою реальний результат господарювання нової влади у регіоні.Семеро з дванадцяти, які знаходяться в черзі на отримання житла стали невільними заручникми влади. Ще пятеро прибули на з'їзд "свідомо", бо є членами партії "Батьківщина".

  Учасники
  Учасники "афганського" з’їзду Закарпаття

  У суботу 6 серпня на цьому "заході" побували й члени Закарпатської УСВА Ю.В.Беляков, В.С.Семенчук, І.І.Шкіря, С.М.Матвієнко та інші, які розяснили присутнім аморальне ставлення влади до проблем воїнів-афганців та про провал соціальної політики стосовно ветеранів у регіоні.

  Тим часом у районних товариствах УСВА шириться реакція ветеранів Афганістану на спроби розколоти організацію окремими членами районних товариств на брудне політичне замовлення. Так, у суботу на конференції Свалявської районної організації УСВА було висловлено недовіру колишньому керівництву організації, що припустилося до порушень статуту УСВА та обрано нового голову і правління цієї організації. В.о. голови Свалявської районної організації УСВА став Сакаль Василь Іванович.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору