ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Чи уникнуть учні та їх вчителі руйнівної дії амброзії?

  26 ноября 2020 четверг

  Наука давно довела, що такий бур’ян, як амброзія, викликає сильну алергію в людей. З ним завжди боролися всіма доступними методами, аби не наражатися на небезпеку.Та, на превеликий жаль, цього чомусь вперто не хочуть розуміти у Чопській ЗОШ № 1 I-III ступенів. Незважаючи на те, що амброзія заполонила всю територію навколо приміщення, де навчаються учні початкових класів, директор школи Галина Цар нічого собі з цього не робить. На справедливі вимоги вчителів дати бій цьому небезпечному бур’яну, керівник виправдовує свою байдужість і бездіяльність тим, що батьки школярів-початківців не здали гроші до шкільного фонду. Через це їй нічим заплатити людям, які б скосили пришкільну ділянку.

  ...А тим часом у цьому навчальному закладі є учні та вчителі, які страждають на алергію. Невже потрібно дочекатися, аби хтось із них потрапив у лікарню, аби пані директорка спромоглася знайти спосіб усунути небезпеку? А що амброзія такою є, свідчить недавній випадок, інформація про який була озвучена на всю Україну: в одній з областей двоє дітей померли від її руйнівної дії. І про цей факт Галина Цар чудово знає від своїх колег.

  Можливо, про шкідливість амброзії для здоров’я підкаже нерадивому керівнику начальник Чопського міськвно Степан Орбан? І чим швидше — тим краще...  Марія Алегрик

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору