ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: "Комітет виборців України" зацікавився розмірами заробітних плат керівних регіональних чиновників

  03 декабря 2020 четверг

  Закарпатське обласне відділення ВГО "Комітет виборців України" надіслала інформаційні запити до міських голів м.Ужгорода Віктора Погорєлова, м.Мукачева Василя Петьовки, м.Чоп Володимира Горинецького, м.Хуст Михйла Джанди, м.Берегово Йосип Жупана та голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Балоги. У запитах, зокрема, йдеться про розмір заробітної плати вказаних посадовців, зокрема додаткової, що включає в себе винагороду понад установлені норми, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати та премії (тобто розмір сукупного доходу з березня до липня 2005 р., інформує "Політична Україна".

  У поданих запитах міститься питання, чи дотримується принцип, проголошений Президентом України, щодо розподілу бізнесу та влади, а саме: чи поєднують вказані керівники державну службу з участю у господарських товариствах, чи володіють вони частками корпоративних прав в підприємствах, установах, організаціях. Запити мають за мету з'ясувати, яким службовим автомобілем користуються чиновники.

  Подання інформаційних запитів Закрпатське обласне відділення ВГО КВУ проводить у межах всеукраїнської кампанії КВУ, метою якої є сприяння прозорості діяльності органів виконавчої влади та громадського контролю за їх діяльністю.

  Відповіді на подані запити Закарпатське обласне відділення ВГО КВУ обов'язково оприлюднить для громадськості. Також результати всіх відповідей на всеукраїнському рівні оприлюднить прес-служба ВГО КВУ.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору