ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: На кордонах з ЄС введено поглиблений митний догляд

  01 декабря 2020 вторник

  Як повідомив "UA-Reporter.com" прес-секретар Мукачівського прикордонного загону капітан Едуард Стеблюк, з 16 березня 2006 року згідно із розпорядженням Европейської ради на кордонах з Евросоюзом, а саме України з Угорщиною, введено поглиблений митний догляд, якому піддаватимуться товари, які є речами громадян третіх країн з метою визначення їх безмитного ввезення.

  Ці заходи пов’язані через ризик потрапляння до Євросоюзу хвороб, які здатні переносити збуджувачів викликаючих інфекційні захворювання тварин. Тим самим забороняється ввіз м’яса, м’ясних виробів, молока і молочних виробів.

  Ця заборона не стосується:

  — молочних сумішів для немовлят, дитячого харчування і особистих продуктів харчування за рекомендацією лікаря, але при умові, що ці товари не потребують охолодження перед вживанням і упаковка товару не пошкоджена.

  — громадян Андори, Норвегії і Сан-Марино.

  — Щодо громадян Гренландії, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Фарерських островів та Швейцарії — до 5 кг.

  Всім громадянам дозволяється ввіз продуктів тваринного походження до ЄС (крім м’яса, м’ясних виробів, молока і молочних виробів ) без ветеринарного дозволу до 1 кг.

  У всіх інших випадках дозволяється ввіз м’яса, м’ясних виробів, молока і молочних виробів, якщо особа має всі необхідні довідки Державної ветеринарної служби країни, звідки вона виїзжає, про те, що товар відповідає вимогам до товарів, які ввозяться до ЄС.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору