ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпаття: одні плачуть, інші — сміються...

  23 мая 2024 четверг
  67 переглядів

  На теренах Виноградівського району Закарпаття нараховується нині 457 суб’єктів господарювання, три тисячі приватних підприємств. Частка малого й середнього бізнесу у загальному виробництві збільшується. У цій сфері працює 6,5 тисяч людей.Влада стверджує, що готова подати руку бізнесменам і створити найкращі умови для них, — про це заявив голова Виноградівської райадміністрації Олег Любимов. Проте самі підприємці, схоже, не в захваті від дій нових чиновників. Збільшення виплат до Пенсійного фонду, зростання мінімальної зарплатні, вартості ліцензій на алкоголь і тютюн, на їхню думку, можуть спричинити закриття численних кав'ярень і генделиків, а отже, і скорочення робочих місць. Хіба від цього надходження до бюджету збільшаться?

  До того ж на місцях і далі залишаються громіздкі бюрократичні апарати, які, замість сприяння, лише заважають. Як зазначив у своєму виступі на форумі голова місцевої Спілки малого й середнього бізнесу Олександр Грошев, підприємці, як і раніше, змушені йти на порушення, аби зберегти власну справу. Для захисту своїх інтересів вони не мають навіть профспілки. "Одні сплачують податки, інші сміються", — ще точніше з приводу цього висловився підприємець, депутат районної ради Олександр Ісак. Тому зібраний форум бізнесу та влади, а також ухвалену на ньому спільну Заяву він назвав проявом чергової кампанійщини, спущеної з київських пагорбів.

  Іншої думки керівник приватного підприємства «Чекотекс» Іван Черепко. Гарантії Президентом Ющенком, викладені в спільному документі, є серйозною підпорою для розвитку підприємництва. Вони мали б реалізовуватися на місцях, але аж ніяк не через "помаранчеві" коридори. Результатом обговорення на форумі «Влада і бізнес» стало ухвалення спільної Заяви про підтримку підприємництва.

  А втім, биті-перебиті бізнесмени налаштовані радше обережно, ніж оптимістично: а що буде далі?  Мар'ян ДРАБ

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору