ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпаття: підготовка до зими та стан оплати за енергоресурси

  18 января 2022 вторник

  Сьогодні в Ужгороді відбулася селекторна нарада в Закарпатській облдержадміністрації, на якій аналізувався хід підготовки житлово-комунального господарства і установ бюджетної сфери гірського краю до роботи в осінньо-зимовий період 2004-2005 років.

  Так, станом на 12 липня в регіоні до опалювального сезону вже підготовлено 1614 будинків, що становить 43 % від їх загальної кількості. Із систем центрального опалення 117 будинків відремонтовано наразі 38, причому найнижчі темпи їх підготовки у містах Берегово, Хуст, Іршава та Чоп. Із запланованих в місцевих бюджетах на капітальний ремонт житлового фонду 3,67 млн. грн. освоєно менше половини. Не виділено жодної копійки на це в Мукачівському і Тячівському районах. Не фінансується капремонт житла в місті Хуст, де до того ж не профінансована минулорічна заборгованість. Щодо теплового господарства, то готовність котелень – 37 %. Їх підготовлено 42. Проведено капітальний ремонт 3,5 км водопровідних та 820 м каналізаційних мереж. Кращий рівень підготовки водопровідно-каналізаційного господарства у Виноградові, Іршаві, Сваляві та Волівці. Повільними темпами проводиться ця робота в Ужгороді, Тячеві. Зовсім не приступали до заміни водопровідних мереж в Хусті та Перечині.

  На нараді йшлося також про оплату за спожиті енергоносії. У першому півріччі за газ сплачено 104 %. Найвищий рівень забезпечили Виноградівський, Воловецький та Міжгірський райони. Найнижчий – місто Ужгород. За електроенергію за 6 місяців ц.р. сплачено 91,5 %, що на 12 % більше, ніж торік. У повному обсязі забезпечив розрахунки Перечинський район. Голова ОДА Іван Різак доручив місцевим посадовцям активізувати роботу у цьому напрямі. І поставив завдання: забезпечити стовідсоткову оплату за спожиті енергоресурси. Для цього, переконаний голова ОДА, є всі передумови. А хто і як з керівників на місцях справиться з поставленим завданням, проаналізують на найближчій розширеній колегій облдержадміністрації.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору