ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття. Підприємства по виробництву електроенергії, газу та води споживають більше третини паливно-енергетичних ресурсів

  03 декабря 2020 четверг

  Питома вага підприємств по виробництву електроенергії, газу та води в обласному обсязі спожитих ресурсів зросла на 5,7%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, як повідомили в Закарпатському обласному управлінні статистики, збільшили обсяги використання енергоресурсів підприємства обробної (на 8,1%) та добувної (на 8,8%) промисловості. Майже вдвічі скоротили обсяги споживання паливно-енергетичних ресурсів сільськогосподарські підприємства, на 20,0% — будівельні, у 2,2 рази — підприємства оптової та роздрібної торгівлі. У регіоні проти відповідного періоду минулого року у 2,2 раза скоротились питомі витрати котельно-пічного палива, затрачені при сушінні пиломатеріалів, на 1,8% — у виробництві хліба та хлібобулочних виробів. Питомі витрати теплоененергії на виробництво ряду важливих видів продукції залишились на рівні відповідного минулорічного періоду. Вони зросли лише при виробництві продукції машинобудування — на 32,7%, скоротились — у виробництві картону та при виготовленні вина — відповідно на 21,5 та на 6,0%.

  Знизились витрати електроенергії на виробництво ряду важливих видів продукції, в результаті чого зекономлено 46,0 млн.кВт.год. Економія досягнута у виробництві цегли, сумішей асфальтобетонних, ковбасних виробів та продукції з незбираного молока. Поряд з цим має місце нераціональне використання енергоресурсів на виробництво окремих видів продукції, що зумовило додаткові витрати: котельно-пічного палива — в обсязі 5,4 тис.т ум. палива, теплоенергії — 4,9 тис.Гкал, електроенергії — 5,9 млн.кВт.год.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору