ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Професіоналам із Хуста не було рівних у пожежно-прикладному спорті

  24 августа 2019 суббота
  Аватар пользователя uzhgorod

  Традиційно на початку червня кращі працівники з усіх підрозділів оперативно-рятувальної служби Закарпаття збираються на ужгородському стадіоні „Авангард” для проведення особисто-командної першості області з пожежно-прикладного спорту. Цього разу учасників спортивних баталій вітав заступник голови обласної організації ФСТ „Динамо” Іван Пантьо, представники спортивної громадськості краю та інші поважні гості. Як наголосив начальник Управління МНС України в Закарпатській області підполковник внутрішньої служби Ернест Улинець, пожежно-прикладний спорт - це не просто боротьба за метри та секунди, адже кожна перемога на спортивному майданчику стає запорукою порятунку людей та їх майна в умовах реальної надзвичайної ситуації.

  По тому, як переможці минулорічних змагань – команда Ужгородського гарнізону – підняли прапор змагань, почалася боротьба між командами. Своє вміння люди вогняної професії демонстрували у п’яти видах. У запеклій боротьбі ніхто не хотів поступатися. Всі прямували до однієї мети – перемоги.

  У першому виді змагань – подолання стометрової смуги з перешкодами – рівних не було Роберту Батрину з Ужгорода (минулоріч він був третім), другим фінішував минулорічний переможець цього виду змагань хустянин Михайло Ткач, третє місце посів представник тячівської команди Роман Немеш.

  Потім учасники почали підйом штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху навчальної вежі. Трійка лідерів, які минулого року займали п’єдестал не змінилася. Тут традиційно переміг хустянин – Руслан Микита, „срібло” виборов Володимир Куртанич з обласного центру, а Михайло Ткач з Хуста фінішував третім.

  Непростим був третій вид змагань – підйом висувною драбиною на ту ж саму навчальну вежу, в якому брало участь одразу по два представники з кожної команди. І знову кращими були хустяни. Не на багато від них відстали іршавські спортсмени, а третіми виявилися представники Тячівського гарнізону.

  Цікавим виявився наступний етап – пожежна естафета чотири по сто метрів. Учасники, після подолання численних перешкод, завершують вид гасінням вогню порошковим вогнегасником. Найбільш тренованою тут виявилася команда Ужгородського гарнізону. Другими фінішували спортсмени з Хуста, а третє місце виборов Виноградівський гарнізон.

  На завершення – бойове розгортання та подача води з використанням пожежної мотопомпи. Фахівці добре знають, що успіх у цьому виді змагань залежить не стільки від швидкості виконання вправи, як від техніки виконання та , можливо, спортивного везіння. Останнє, у свою чергу, полягає винятково у наполегливості тренувань. Так чи інакше, а суперникам “втерли носа” знову професіонали з Хуста, за ними – Свалява, а „бронзу” відвоювали пожежники Ужгорода.

  Як повідомили "UA-reporter.com" у Центрі громадських зв’язків управління МНС у Закарпатській області, у загальнокомандному заліку перемогу святкували спортсмени з Хустщини. Інші призові місця відповідно посіли команди Ужгородського та Тячівського гарнізонів,

  Усіх переможців змагань було нагороджено медалями й грамотами управління МНС України в Закарпатській області та заохочено грошовими преміями, а команді-переможниці змагань було вручено перехідний кубок змагань.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору