ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Румунія попереджає про можливі паводки

  23 сентября 2019 понедельник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Міністерство навколишнього середовища та водного господарства Румунії повідомило про можливі зсувні та паводкові процеси в 27 з 42 повітів цієї країни. За прогнозами румунських синоптиків 9-11 червня на території сусідньої держави прогнозуються сильні дощі та зливи, особливо в гірських (прикордонних з Україною областей) районах і як наслідок – можливих паводків, значного зростання дебіту води та її рівня в ряді річок. Насамперед це стосується повітів Сату-Маре, Марамуреш та Сучава, які безпосередньо межують із Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями. Як повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області, Центр з надзвичайних ситуацій Міністерства навколишнього середовища та водного господарства Румунії зазначає значне зростання дебіту у водах таких річок як Вішеу, Іза, Тур, Лепуш, Сучава, Сомєш та Молдова, частина з яких потрапляє до річки Тиса, що безпосередньо протікає Закарпаттям.

  Управління МНС України в Закарпатській області привело свої сили та засоби, особливо в районах, що межують з Румунією у стан підвищеної боєготовності. Про події в Румунії проінформовано відповідні служби життєзабезпечення, ведеться постійний моніторинг ситуації на прикордонних територіях.

  Окрім того, управління МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців прикордонних районів Закарпаття з проханням утриматися від нетермінових поїздок у сусідні румунські повіти, особливо такі Марамуреш, Сату Маре та Сучава, де 10-11 червня передбачаються складні погодні умови.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору