ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпаття: Скандал у письменницькому середовищі!

  25 июня 2021 пятница

  Сьогодні у засобах масової інформації Закарпаття опубліковано лист відомого закарпатського письменника, члена Національної спілки письменників України Івана Петровція, в якому той стверджує про нелегітимність зборів членів Закарпатської організації НСПУ, на яких вирішувалося питання обрання делегатів на Всеукраїнський письменницький з'їзд, який має відбутися у жовтні поточного року. За словами Івана Петровція, зібралося лише 13 із 40 закарпатських письменників, а де« легатами обрано голову Закарпатської організації НСПУ Петра Ходанича, його дружину Лідію Повх та „ще кількох близьких цій сім'ї письменників". Водночас Іван Петровцій згадує, що в лютому 2004 року, коли відбувався позачерговий з'їзд письменників України, на який тоді запрошувалися всі члени НСПУ, аби врятувати спілку від зазіхань на неї медведчуківсько-кучмівського клану, лише 5 із 40 закарпатських письменників насмілилися туди поїхати.

  „Ні Петра Ходанича, ні його дружини Лідії Повх, - за словами Івана Петровція, - між ними не було. Так само, як на останніх закарпатських письменницьких зборах не було обрано жодного з тих сміливців, які в лютому 2004-го на Банковій вулиці відстоювали демократичні права рідної країни".

  Аби дізнатися думку іншої сторони, закарпатська газета „ФЕСТ" звернулася за коментарем до голови Закарпатської організації НСПУ Петра Ходанича. За його словами, ця тема не варта уваги, оскільки не йде далі особистих амбіцій Івана Петровція. Збори були абсолютно легітимними, на них були присутні не 13, а 18 письменників, що цілком відповідає кворуму. Натомість кандидатура Івана Петровція не отримала підтримки у закарпатських письменників, після чого той удався до прямих образ на адресу членів спілки ( потав розповсюджувати подібні листи.

  Уже найближчим часом Закарпатська обласна організація НСПУ дасть оцінку таким діям письменника, заявив керівник закарпатських спілчан.  Михайло Невинний.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Не кивайте г-но, оби не смерділо!!!

  Аватар пользователя Гость

  Де Петровцій – там завжди скандал. Б-р-р-р!!!!

  Аватар пользователя Гость

  Петровцій... Невгамовні амбіції сірості.

  Аватар пользователя Гость

  Петровцій – інтриган і ремесляр.