ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Спецкомісія Мінтрансу вивчить ситуацію на українсько-угорському кордоні

  19 октября 2019 суббота
  Аватар пользователя uzhgorod

  Міністр транспорту та зв'язку України Євген Червоненко доручив створити комісію з перевірки ситуації на україно-угорському кордоні. Її очолить заступник Міністра Микола Гордієнко, який відповідає за фінансовий моніторинг та запобігання корупції в галузі. Нагадаємо, протягом останнього тижня було заблоковано виїзд через пункт пропуску Чоп – там скупчилися великогабаритні вантажівки через нестачу дозволів. Аби „розрядити” ситуацію, Міністр Є.Червоненко розпорядився видати весь резерв дозволів. Наразі звільнено Генерального директора Укрдержпідприємства „Укрінтеравтосервіс” – Голову Служби міжнародних автомобільних перевезень (СМАП) Мінтрансзв'язку Євгена Танцюру. Також досягнуто домовленості з угорською стороною про проведення 22-23 вересня ц.р. позачергового засідання Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, де представники Міністерства планують порушити питання про збільшення квоти дозволів для України .

  До з'ясування причин, що створили цю ситуацію, долучився заступник Міністра Семен Кроль, який відповідає за автомобільну галузь і зокрема за міжнародні перевезення, його відкликано з відпустки.

  Міністр Євген Червоненко сподівається, що у найближчі дні ситуація буде повністю врегульована. За звітом комісії Міністр пообіцяв провести нараду з усіма обласними представництвами Служб міжнародних автомобільних перевезень, повідомили у Мінтрансі України.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору