ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття — стимульнуть?

  27 ноября 2020 пятница

  Президент Віктор Ющенко підписав закон "Про стимулювання розвитку регіонів", що передбачає допомогу депресивним територіям. Відповідний текст документу, прийнятого Верховною Радою 8 вересня, розміщено на сайті глави держави.Згідно з законом, депресивною територією називається регіон чи його частина, рівень розвитку якого за показниками, визначеними цим законом, є найнижчим серед територій відповідного типу.

  Депресивні території поділяються на регіони, промислові райони, сільські райони та міста обласного значення.

  Закон передбачає на таких територіях цільове спрямування державних капітальних вкладень у розвиток інфраструктури; надання державної підтримки, у тому числі фінансової, малим підприємствам, спрямування міжнародної технічної допомоги на розв'язання актуальних соціально-економічних та екологічних проблем, сприяння зайнятості населення і т.д.

  Згідно з законом, пропозиції щодо визнання території депресивною розробляються за результатами щорічного моніторингу розвитку регіонів, районів та міст обласного значення.

  За результатами моніторингу Кабінет міністрів визначає території, яким надається статус депресивних, встановлює їх межі, строк, на який території надається статус депресивної та заходи стимулювання розвитку території.

  Строк, на який території надається статус депресивної, не може перевищувати семи років.

  Сума коштів, що передбачається на фінансування всіх програм подолання депресивності територій протягом одного року з державного бюджету, не може бути меншою, ніж 0,2 відсотка доходної частини державного бюджету за відповідний період.

  Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору