ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Визначено переможців IV-го щорічного регіонального рейтингу "Лідер року-2005"

  28 ноября 2020 суббота

  Рейтинг «Лідер року» вперше був проведений в лютому 2003 року в м.Ужгород за підтримки газети «Закарпатські оголошення», яка є членом «Співдружності інформаційних та рекламних видань України». Рейтинг відзначає тих людей та підприємства, які внесли значний вклад у соціальне та економічне життя Закарпаття. Мета нагороди — встановлення ефективної, цивілізованої взаємодії суспільства та бізнесу, популяризація передового досвіду підприємницької діяльності.

  За ці роки лауреатами рейтингу стали громадські, некомерційні об’єднання та організації, а також керівники, які по праву є елітою ділових кіл Закарпаття.

  Цьогоріч вперше з 2005 року переможців визначає Експертна Рада рейтингу. Переможців рейтингу визначають шляхом опитування та за допомогою анкетування, яке проводять обласні газети “Неділя” та «Закарпатські оголошення» протягом року.  НОМІНАЦІЇ РЕЙТИНГУ ТА ПЕРЕМОЖЦІ ЗА ПІДСУМКАМИ 2005 РОКУ  Номінація "Виробник краю" — СП "Селиська сироварня"  Номінація "Фінансова установа та організація" — УФ Райффайзенбанк  Номінація "Готельний сервіс та туристичні послуги" — "Урочище", пансіонат Великоберезнянський р-н.  Номінація "Засіб масової інформації" — журналіст Валентина Пастухова, ТРК "М-Студіо"  Номінація "Громадський та політичний діяч" — Мілан Шашік, єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії  Номінація "Навчальний заклад, викладач" — Ужгородський Національний Університет  Номінація "Культурно-просвітницька діяльність" —

  обласний ляльковий театр, м.Ужгород  Номінація "Медично-оздоровча діяльність" — Анатолій Сабінін, лікар, ЦКЛ, м.Ужгород.  СПЕЦІАЛЬНІ ПРЕМІЇ ОРГКОМІТЕТУ  ОП "Ужгородський коньячний завод"

  Сергій Федака, публіцист

  Лариса Липкань, журналіст, ТРК "Даніо" 21 канал

  Віктор Калютич, лікар
  Подібні рейтинги проводять щорічно такі всесвітньовідомі видання: “Forbes”, “The Banker”, “Fortune”, “Эксперт”, “Золота фортуна”. Ці рейтинги є надзвичайно престижними та популярними.

  Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбудеться 3 лютого 2006 року в м.Ужгород.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Господи, Пастухова стала кращим журналістом. Це жах! Стара товста корова.

  Аватар пользователя Гость

  Не варто ображати людей. Однак особисто для мене незрозумілі критерії вибору кращих. Крім того, на мій погляд, неетично журналістам визначати кращих журналістів. Це мають робити читачі, глядачі, слухачі. Цестосується і інших номінацій. Чим з натовпу вирізняється ця сироварня. Сир чудовий, але у нас і коньяк добрий, і вино непогане, і картоплю гарну в Конику вирощують, і меблі клепають. Чому сироварня? Що за останній рік вони розширили виробництво, вийшли на нові ринки збуту, сплатили найбільше податків? Це я лише приклад навів. Це ж стосується і лікарів, Райфайзенбанку, лялькового театру і т.д. Щодо Пастухової... Знаєте, в нормальних телекомпаніях таких ведучих в ефір не ставлять. На мій погляд, М-студіо після того, як звідти пішла Зотова лише деградує. Там же немає на що подивитися. Ні авторських програм, прямий ефір - це порнографія за участю телезірки Ядвіги. Новини позавчорашні - в кращому випадку. Заказухою несе постійно. Жодного разу я не бачив там протилежної точки зору. За що цікаво дають їм людину року?

  Аватар пользователя Гость

  Я, теж не люблю ображзати сторонніх людей, але я, як спеціаліст у цій галузі, ще не бачив жодного "більш-менш" досойного журналіста на ТРК "М-Студіо", це стосується і "журналістки" Валентини Пастухової

  Аватар пользователя Гость

  Я розумію Нелю: як би було прекрасно, якби кращий лікар, кращий сировар, кращий актор або кращий банкір завжди був би не тільки прекрасним спеціалістом, але завжди би був молодим, з параметрами супермоделі ( хоч завтра на подіум!)з прекрасним ніжним або прекрасним мужнім голосом, тощо. Але так не буває у реальному житті. Коли вибирають кращого за професією, то має значення тільки те, кого вважають кращим тільки на даний час, хто здається таким ТЕПЕР, якщо оцінювати "тепер" і "тут". Можливо, що через рік інший претендент виявиться кращим в усіх відношеннях. Але це буде пізніше. Коли мова йде про професіоналізм, то зовнішність і вік природньо відходять на нижчу сходинку. І життєвий досвід, безперечно, має більше значення, ніж щось, що визначає професіоналізм у першу чергу. Так, наприклад, коли лікар - високий професіонал своєї справи,(наприклад, він чудово оперує), то не має значення, що він уже немолодий, або у нього , перебачте, колір очей або довжина носа комусь не подобається.
  Відносно того, що кращого по професії визначають між собою професіонали: я думаю, що журналісти краще можуть визначати, по яким критеріям їх колега підходить вимогам кращого за професією. Це так само природньо, як коли кращі музиканти або кращі балетмейстери, балерини вибирають на міжнародному конкурсі, хто з учасників змагання є найкращим і претендує на золоту медаль, а хто - на срібну, або бронзову. Бо у цьому випадку глядач і слухач не можуть професійно оцінити постановку рук конкурсантів, координацію рухів, відчуття ритму, загальну пластику, тощо. Звичайний глядач може оцінити тільки зовнішню картинку-враження. А це - не одне й те ж саме. Комусь номінанти можуть подобатися, комусь - ні. Номінанти - не золоті гривни, щоби подобатися усім-усім. Якщо ви вважаєте загальний професійний рівень номінантів невисоким, то це тільки означає, що на даний момент були тільки ці, найбільш достойні кандидатури. Але вони були КРАЩИМИ. Тому наберіться терпіння, і, можливо, через деякий час переможцем оберуть саме того, хто сподобається і Вам.(але це не гарантує, що він сподобається усім!)
  Молодість - чудова річ, але і вона проходить, і з часом закономірно переходить у зрілість, у похилий вік, який супроводжується, на жаль, і хворобами, і зморшками, і повнотою або худобою. Більш того, колись всі помирають. Ми приходимо на цей світ і помираємо у повній самотності, - це теж реалія життя. Тому має значення тільки та справа, яку кожний визначає для себе, як справу свого життя, і після якої про людину залишиться якась добра згадка. А також має значення, як ми розприділяємо наш час, відпущений тільки особисто нам, для нашого життя. Єдиного і неповторного. Коли ви задумаєтеся над цим, на багато речей ви зможете дивитися по-інщому. Треба тільки постаратися бути трохи більш поблажливим до еталону досконалості кожного.
  Бажаю теперішнім номінантам успіхів, а новим майбутнім претендентам у номінанти - штурмувати мету, яка є для них достойною.

  Аватар пользователя Гость

  Друзі! Ми вже так звикли до образ, і так любимо критикувати, що це стало вже як професія. І знаєте що страшно, що критикують ті, хто сам ніколи і пальцем не пошевелить, щоб зробити щось корисне в цьому "дурному" житті! У мене є прохання до тих хто так любить інкогніто "вбивати" своїми словами тих чи інших людей: зробіть хоть щось добре, або ж зробіть свій рейтинг і тоді всі кращі переможці будуть у вас. Одне шкода - у нас є в області на жаль один рейтинг. Треба б, принаймні, їх хоч з десяток. Бережіть один одного!

  Аватар пользователя Гость

  Пастухову необхідно давно зняти з ефіру, а не нагороджувати номінаціями. Де дивиться керівництво ТРК? "Красотка южна нікому не нужна"...

  Аватар пользователя Гость

  Валя Петухова- ганьба ТРК "М-студіо"

  Аватар пользователя Гость

  Я б із задоволенням присудив названій журналістці номінацію "СОСКА РОКУ", або "ПОВІЯ КАНАЛУ"

  Аватар пользователя Гость

  На місці Пастухової я би більше не виходив у прямий ефір - найвища висота закарпатської журналістики досягнути - нема до чого більше прагнути:) Пожалійте, нещасну, там в Мукачеві стільки Балог розвелося - умови важкі, коньяка не дають

  Аватар пользователя Гость

  Очень интересно, почему это придуркам, которые, как я вижу, прям "ветераны" сайта, совершенно не интересны никакие из лауреатов, кроме Пастуховой. Особенно тем, которые мнят себя "ветеранами" местного телевидения. А судя по стилю, я даже некоторых узнаю. Ребята, не парьтесь и смиритесь, вы все далеко не звезды и смиритесь с данностью: вам не то что расти до Пастуховой, а просто никогда не дорасти, таким, как вы не светит быть даже морской звездой. Утрите сопли и равняйсь на Пастухову! По-крайней мере, пока она жива, у вас есть шанс чему-то научиться.