ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття займає 13 місце в рейтингу регіонів України

  04 декабря 2020 пятница

  Круглий стіл на тему „Суспільна оцінка перспектив соціально-економічного розвитку Закарпатського регіону в загальноукраїнському контексті” відбувся в Ужгородському прес-клубі ринкових реформ. Його організував „Інститут Реформ”, який вибрав саме такий спосіб презентувати свій рейтинг Закарпатської області в загальноукраїнському контексті – за участі представників влади, депутатів, журналістів, представників громадських організацій.

  Представники Інституту Реформ Євгеном Фишко, керівник регіональних програм та Павло Вдович, експерт з інвестиційної політики, зазначили, що місце Закарпаття за сукупністю показників соціально-економічного розвитку посідає стабільне 13-15 місце, хоча згідно рейтингу Адміністрації президента наш рейтинг надзвичайно коливається і наданий момент визначається як 13.

  Також на зустрічі був присутній представник управління економіки та євроінтеграції Закарпатської ОДА Михайло Михайлович Петровці, який сказав, що „У Закарпаття є свій рейтинг, який враховує три природно - економічні зони: гірську, перед гірську та низинну. Взагалі, щодо рейтингів то існують різні думки, наприклад Україну відносять по різних рейтингах від місця у другій сотні держав світу до першої десятки. Дивлячись як рахувати ! Щодо погіршення місця Закарпаття в рейтингу областей України в офіційному рейтингу Адміністрації президента, то це пов’язано із застосування іншої методики. Наприклад, в одному з попередніх рейтингів врахували площу областей та обсяги промислового виробництва, що є неприпустимим”.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору